Výběrové řízení na post redaktora/redaktorky Tiskového střediska ČBK

Datum publikace1. 12. 2017, 15.30

Tiskové středisko ČBK vyhlašuje výběrové řízení na pozici redaktora/redaktorky pro oblast zahraničního zpravodajství a teologických témat. Nástup je možný od ledna 2018.

Ilustrační foto: Člověk a víra

Charakteristika kandidáta/tky:

• VŠ, případně SŠ (teologického směru; žurnalistické zaměření výhodou)
  • znalost italštiny na velmi dobré úrovni
  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • orientace v církevním prostředí
  • schopnost pracovat v týmu
  • znalost práce na PC
  • schopnost samostatné a tvůrčí práce

Výhodou je:

• praxe v médiích

Klíčové činnosti:

• tvorba a publikace článků a dalších materiálů pro web Církev.cz (zejména zahraniční zpravodajství – dění v církvi)
  • komunikace s médii, zpracování podkladů pro mediální výstupy
  • monitoring českých i zahraničních médií
  • podíl na mediálních aktivitách (akce pro novináře, PR texty, …)
  • výše úvazku 0,5 (může se event. navýšit)

Nabízíme:

• práci v příjemném prostředí a dobrém kolektivu
  • zaměstnanecké benefity

Možný nástup: leden 2018

Dokumenty potřebné pro účast ve výběrovém řízení (viz příloha) posílejte do 12. 12. 2017 e-mailem na jemelka@cirkev.cz.

Vybraní uchazeči budou dne 15. 12. osloveni pro pohovor, který by v sídle organizace proběhl 20. 12. 2017 dopoledne.

Všechny potřebné informace naleznete v příloze.

Autor článku: František Jemelka