Přímé přenosy bohoslužeb od 17. do 23. září 2018

Datum publikace17. 9. 2018, 13.00

Všem, kdo se nemohou zúčastnit mše svaté v kostele a chtěli by se připojit alespoň prostřednictvím médií, nabízíme přehled bohoslužeb, vysílaných během následujících dní přímým přenosem. V Televizi Noe a na Radiu Proglas.

(Foto: Dušan Kadlec / Člověk a Víra)

V aktuálním týdnu zachytíte následující bohoslužby na vlnách Radia Proglas a v Televizi Noe.

Radio Proglas srdečně zve k poslechu mší svatých v úterý, čtvrtek a pátek vždy od 18 hodin a v neděli v 10 hodin z baziliky Navštívení Panny Marie na Svatém Kopečku u Olomouce. Tuto mši bude celebrovat olomoucký arcibiskup Jan Graubner při příležitosti Pouti díkůvzdání.

Televize Noe zve od pondělí do pátku ve 12.05 ke slavení mše svaté z kaple ostravského studia Telepace. V neděli 23. září budou moci diváci shlédnout dvě mše svaté, jednu v 10.30 hodin z Lechovic a druhou ve 20 hodin z parku Santakos v Kaunasu v Litvě, kterou bude sloužit papež František při jeho návštěvě Pobaltí.

Radio Proglas

• v úterý 18. září v 18.00 mši svatou za posluchače přátele Proglasu z brněnského studia Proglasu,
  • čtvrtek 20. září v 18.00 mši svatou z kostela Panny Marie Sněžné v Praze,
  • v pátek 21. září v 18.00 mši svatou z kostela sv. Bartoloměje v Kravařích,
  • v neděli 23. září mimořádně v 10.00 mši svatou z baziliky Navštívení Panny Marie na Svatém Kopečku u Olomouce – Pouť díkůvzdání. Celebruje olomoucký arcibiskup Jan Graubner.

TV NOE

• pondělí 17. září ve 12:05 mše svatá z kaple Telepace
  • úterý 18. září  ve 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
  • středa 19. září  ve 12:05 mše svatá z kaple Telepace