Rozsekni to! Workship 2019 spustil přihlašování

Datum publikace1. 4. 2019, 9.15

Dobrovolnická brigáda Workship, která se koná každoročně na území severního Plzeňska, spustila přihlašování pro letošní ročník. Kapacita je omezená, neváhej, rozsekni to a přihlas se.

Dobrovolnická brigáda Workship je akce určená mladým lidem od 18 do 35 let, která každoročně probíhá na území severního Plzeňska, zejména v přilehlém okolí obcí Manětín, Nečtiny a Plasy.

Asi šedesát dobrovolníků zejména z Česka společně tráví týden plný manuální práce, sdílení ve společenství a také kulturních akcí, které jsou pořádány pro účastníky Workshipu i širokou veřejnost.

Hlavním cílem této akce je především pomoc určena těm, kteří ji nejvíce potřebují. Tedy například starším a nemohoucím lidem, lidem ze sociálně slabších vrstev nebo rodinám s dětmi. Pomoc může dále směřovat k obcím či farnostem. Dalším neméně důležitým bodem je také vzájemné setkání mladých lidí za účelem šíření radosti, rozvíjení mezilidských vztahů jak v samotném společenství účastníků, tak mezi těmi, u kterých dobrovolníci pomáhají, a dalšími občany obcí.

Chceš se taky připojit? Pak neváhej a přihlas se v sekci Přihláška, místa jsou omezená. Ti, kteří se přihlásí do konce června, budou mít o 100 Kč levnější účastnický příspěvek. Přihlašování bude ukončeno na konci července nebo po vyčerpání kapacity.

Více na webu Workshipu nebo v následující videopozvánce:

Autor článku: drengubakova@bip.cz