Národní svatováclavská pouť 2019

Datum publikace23. 9. 2019, 12.15

Již tuto sobotu 28. září se ve Staré Boleslavi uskuteční Národní svatováclavská pouť. Hlavním celebrantem mše svaté v 10.00 bude apoštolský nuncius v ČR, arcibiskup Charles D. Balvo. Letos si připomeneme také deset let od návštěvy papeže Benedikta XVI.v České republice.

Foto: Tomáš Ježek / ČaV

PÁTEK 27. ZÁŘÍ 2019

13.00 - 17.00 - Svatováclavské putování Prahou s Palladiem země České, podrobný rozpis programu v příloze

17.00 - Svatováclavské duchovní zastavení na Václavském náměstí v Praze