Poutní balíčky na národní pouť do Říma

Sdělení poutního výboru národní pouti do Říma ohledně tzv. poutních balíčků:
Publikováno: 14. 10. 2019 13:45

Ilustrační foto

Součástí poutního balíčku bude publikace Průvodce národní pouti sestavený P. Stanislavem Přibylem a liturgický průvodce, sestavený Mgr. Vojtěchem Mátlem (obě publikace vydává Karmelitánské nakladatelství), památný svatý růženec Řím-Praha a také především nezbytné označení poutníka a průkaz poutníka sloužící jako vstupenky na všechny programy národní pouti. Dále pak na 4 stranách formátu A5 aktuální pokyny, jak pro průvodce, tak pro poutníky a přehled vysílání TV NOE celé národní pouti.

Poutní balíček je pro každého poutníka nezbytný. Klienti přihlášení u jedné ze sedmi cestovních kanceláří( Avetour, Awertour, Hladký, Miklas, Palomino, Veligradtour, Voma, Řád Maltézských rytířů (handicapovaní)), obdrží poutní balíček před odjezdem (odletem) na pouť.

Jednotlivci, kteří se k národní pouti připojí sami nebo jiné, samostatně cestující, skupiny či organizace si poutní balíček objednají u Poutního výboru ČBK, a to písemně, nejlépe e-mailem: poutnik@bihk.cz nebo písemně na adrese: Českomoravská Fatima, č.p.195, 569 11 Koclířov u Svitav. A mohou požádat o jeho (jejich) zaslání na dobírku nebo si jej osobně vyzvednout v Českomoravské Fatimě v Koclířově ve dnech 29. 10. - 3. 11. 2019 (včetně) na recepci v čase  9 - 17 hod. Poutní výbor prosí o příspěvek na Národní pouť(poutní balíček) ve výši 10,- eur nebo 250,- Kč.

Zdroj: Poutní výbor ČBK

Autor článku:
Monika Klimentová

Související články