Přímé přenosy bohoslužeb od 6. do 12. ledna 2020

Datum publikace6. 1. 2020, 8.00

Všem, kdo se nemohou zúčastnit mše svaté v kostele a chtěli by se připojit alespoň prostřednictvím médií, nabízíme přehled bohoslužeb, vysílaných během následujících dní přímým přenosem v Televizi Noe a Radiu Proglas.

Televize Noe nabídne v pondělí divákům možnost prožít slavnost Zjevení Páně: mši svatou bude ve svatopetrské bazilice od 10.00 celebrovat papež František. Od úterý do pátku bude stanice vysílat vždy ve 12.05 bohoslužby z kaple ostravského studia Telepace. V neděli pak Noe opět odvysílá mši svatou s papežem Františkem: od 9.30 ji bude u příležitosti svátku Křtu Páně slavit v Sixtinské kapli.

V nabídce Radia Proglas jsou bohoslužby zařazeny v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek od 18.00 a přenášeny budou z brněnského kostela sv. Augustina, ze studia Proglasu, z pražského kostela Panny Marie Sněžné a z kostela sv. Bartoloměje v Kravařích. Nedělní bohoslužba začíná v 9.00 a přenášena bude z kostela Panny Marie Pomocnice v Olomouci. Během týdne Proglas zve také k modlitbě růžence – ve středu od 18.00 a v úterý, čtvrtek, pátek a sobotu od 22.30 – a v pátek od 15.10 i k modlitbě korunky k Božímu milosrdenství.

Televize Noe

pondělí 6. 1., 10.00: mše svatá s papežem Františkem z baziliky sv. Petra v Římě

úterý 7. 1., 12.05: mše svatá z kaple Telepace

středa 8. 1., 12.05: mše svatá z kaple Telepace