Výběrové řízení Biskupství brněnského na místa ředitelů církevních škol

Datum publikace22. 1. 2020, 14.45

Biskupství brněnské jako zřizovatel vyhlašuje výběrové řízení na obsazení míst ředitelů školských právnických osob:• Biskupské gymnázium Brno• Křesťanská pedagogicko-psychologická poradna Brno• Církevní domov mládeže Petrinum v Brně• Katolické gymnázium Třebíč• Křesťanská základní škola Jihlava• Střední odborná škola sociální u Matky Boží JihlavaNástup k 1. 7. 2020. Termín uzávěrky přihlášek je 28. 2. 2020.

Podmínky pro účast ve výběrovém řízení:
• odborná kvalifikace a předpoklady pro výkon činnosti ředitele v souladu s § 5 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů
• znalost školských předpisů a školské problematiky
• aktivní znalost prostředí katolické církve
• praxe v řízení kolektivu
• dobré komunikační a organizační dovednosti
• občanská a morální bezúhonnost

K přihlášce přiložte:
• strukturovaný životopis včetně fotografie
• motivační dopis
• koncepci činnosti a rozvoje školy (max. 5 normostran)
• kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
• výpis z evidence Rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce); pro potřeby výběrového řízení může tento doklad nahradit čestné prohlášení
• lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti k výkonu funkce ředitele školy (ne starší než 2 měsíce)

Přihlášku včetně všech uvedených příloh zašlete do 28. února 2020 na adresu pospisilova@biskupstvi.cz.

velikost 171 KB
Autor článku: Mgr. Marta Vacušková