Kardinál Dominik Duka ve čtvrtek 26. 3. v Interview ČT24

Datum publikace25. 3. 2020, 21.00

O obětování, o pomoci, o solidaritě, o soudržnosti i o naději - témata čtvrtečního Interview ČT24 s arcibiskupem pražským a primasem českým Dominikem Dukou. Od 18:27 na ČT24.

Jsou tam, kam příbuzní a přátelé nemají přístup. Duchovně doprovázejí ty, kdo opouštějí svět daleko od svých blízkých.

Na severu Itálie podlehlo nákaze koronavirem už třicet kněžích, kteří zůstali se svými farníky až do konce.

O obětování, o pomoci, o solidaritě, o soudržnosti i o naději bude hovořit ve čtvrtečním Interview ČT24 arcibiskup pražský a primas český Dominik Duka. Od 18:27 na ČT24.

Pokud jste nestihli sledovat pořad včera, zde záznam https://www.ceskatelevize.cz/porady/10095426857-interview-ct24/220411058040326/

Autor článku: TS ČBK