banner sekce
Sekce

Mládež

VSTAŇ! Oslava Světového dne mládeže na TV Noe

Pohodlně se posaďte a spojte se v jedno společenství prostřednictvím TV Noe.
Publikováno: 2. 4. 2020 21:30

Foto: Vojtěch Hlávka, Člověk a Víra

V době, kdy nemohou být diecézní či děkanátní setkání mládeže, přináší TV Noe v sobotu 4. 4. 2020 krátkou alternativu v podobě studia VSTAŇ!  Pořadem nás provede od 17. hod. ředitel Sekce pro mládež Kamil Strak a pracovnice brněnského diecézního centra mládeže Jitka Tesařová.

Prostřednictvím videonahrávek k nám promluví otec biskup Pavel Posád, delegát ČBK pro mládež, Mons. Zdenek Wasserbauer v krátké katechezi a živě bude na naše otázky odpovídat plzeňský biskup Tomáš Holub. Setkání zakončíme společnou mší svatou v 18. hod., kterou bude celebrovat Mons. Martin David.

Dotazy posílejte na mail vysilani@tvnoe.cz nebo sms 775 177 377 ve formě: VSTAŇ a otázka.

Ke stažení:

Poselství Světového dne mládeže naleznete zde

program v příloze pod článkem

Těšíme na virtuální setkání s vámi se všemi.

Autor článku:
Tereza Myslilová

Další aktuality

Celostátní setkání mládeže se přesouvá na srpen 2022

Vzhledem k nepříznivé situaci v souvislosti s pandemií Covid-19 a rozhodnutí biskupů se Celostátní setkání mládeže přesouvá na srpen 2022. Celostátní fórum mládeže, které předchází Celostátnímu setkání mládeže, se přesouvá na jaro 2022.
22.10.2020

Sekce pro mládež ČBK slaví 30 let své existence

V říjnu oslaví Sekce pro mládež České biskupské konference již 30 let od svého založení. U příležitosti tohoto jubilea bude sloužena v pátek 16.října 2020 mše svatá, kterou bude přenášet Radio Proglas. Při této příležitosti bude uvedeno i nové video, které vzniklo u příležitosti 30 let této Sekce, která se věnuje mladým lidem.
15.10.2020

Říjnové číslo časopisu IN! - dívčí svět 2020

Podzim se rozbíhá do krásných barev, spoustu deště a ranních mlh. Pro někoho nepohoda, pro někoho jedno z nejkrásnějších období roku. Tentokrát je říjen i měsíc nejistoty jak pro studenty, profesory, rodiče, tak i zdravotníky. My vám chceme alespoň trochu tento čas zpříjemnit. Tak se pohodlně posaďte a přečtěte si IN!
01.10.2020

Pokračujeme v mezinárodní spolupráci v oblasti pastorace mládeže

Po listopadovém setkání ve slovenských Bojničkách, se ředitel Sekce pro mládež Kamil Strak tento týden online setkal ze zástupci MEKT. Hlavním tématem bylo sdílení zkušeností v době koronaviru.
29.05.2020

10 nových absolventů Studijně-formačního kurzu

Účastníci Studijně-formačního kurzu zakončili dvouleté studium závěrečnou zkouškou.
14.05.2020