Volná pracovní pozice v COMECE: Politický poradce pro sociální a ekonomické záležitosti

COMECE do svého bruselského týmu hledá vhodného kandidáta na post politického poradce pro ekonomické a sociální záležitosti. Jedná se o práci na plný úvazek a na dobu neurčitou
Publikováno: 2. 4. 2020 15:30

COMECE (Komise biskupských konferencí zemí Evropské unie) hledá vhodného kandidáta na post politického poradce pro ekonomické a sociální záležitosti na plný úvazek (38 hodin/týden) na základě smlouvy na dobu neurčitou (Belgická CDI).

Kandidáti, kteří mají zájem stát se součástí bruselského týmu COMECE, a mají doporučení do svého biskupa, mohou zaslat svůj životopis a motivační dopis v angličtině na email Fr. Manuela Barriosa Prieto, generálního sekretáře COMECE: sg@comece.eu

Termín zaslání přihlášek je 24. duben 2020.
 
Kandidát by měl splňovat tyto požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání v socioekonomických nebo politických vědách
  • Dobrá znalost sociálního učení katolické církve
  • Zkušenosti a/nebo vynikající znalosti politického systému EU a institucích EU, jakož i sociálních, mládežnických a hospodářských politikách na evropské úrovni
  • Zájem o vztahy EU a církví
  • Vynikající komunikační, organizační, interpersonální a IT dovednosti
  • Strategické a proaktivní myšlení
  • Znalost angličtiny téměř na úrovni rodilého mluvčího, jak mluvená, tak psaná
  • Doporučení od svého biskupa

Více informací o volné pracovní pozici naleznete v příloze.

Autor článku:
TS ČBK

Související články

Další aktuality

Dokážeme pomoci chráněné dílně?

Chráněná dílna Inspirace pro handicapované absolventky Dívčí katolické střední školy během nouzového stavu pomáhala - ušila a zdarma rozdala roušky více než tisícovce potřebným – seniorům, pečovatelkám a jejich klientům, zaměstnancům lékáren…Protože ale byly zrušeny všechny tradiční prodejní akce, nevydělala prodejem výrobků letos zatím ani korunu. Dokážeme nyní naopak my pomoci chráněné dílně….? Proklik na bližší informace pod obrázkem.
03.06.2020

ŠKOLA PŘIPRAVUJE NA PRÁCI, KTERÁ MÁ SMYSL

I krizový stav kvůli koronaviru mohl být“ příležitostí ke svědectví“. O ně se pokusila i Dívčí katolická škola - viz přiložený rozhovor. Handicapované klientky její chráněné dílny, většinou absolventky školy, ušily a zdarma jiným potřebným rozdaly přes tisíc roušek….
03.06.2020

Výstava o arcibiskupovi Otčenáškovi otevřena

Na Terasách Karla Otčenáška, na jižní straně Velkého náměstí v Hradci Králové, byla v úterý 2.6. slavnostně instalována expozice o životě 23. hradeckého biskupa.
03.06.2020

COMECE: Obnova Evropy ať stojí na spravedlnosti

„V tento čas, kdy je zapotřebí jednoty mezi námi samými i mezi národy, se dnes modlíme za Evropu, aby se jí tuto bratrskou jednotu, o níž snili otcové zakladatelé Evropské unie, dařilo vytvářet...“ řekl papež František. Na základě toho COMECE (Komise biskupských konferencí zemí EU) vyzývá EU, aby obnovila ducha solidarity a shodla se na plánu obnovy během pandemie Covid - 19, který do středu pozornosti staví otázku spravedlnosti.
03.06.2020

Papež František: Bůh nás nikdy neopustí, je naším společníkem a průvodcem

Během své pravidelné středeční audience, která byla opět přenášena z knihovny Apoštolského paláce, pokračoval papež František v cyklu katechezí věnovaných modlitbě, tentokrát modlitbě Abrahámově.
03.06.2020