Liturgie.cz: Liturgika na dobrou noc

Datum publikace22. 4. 2020, 10.00

Každou středu od 20.00 hodin nabízí portál Liturgie.cz možnost připojit se on-line k „bytovému semináři” Liturgika na dobrou noc věnovanému jednotlivým částem Denní modlitby církve neboli breviáři. Smyslem tohoto cyklu je lépe porozumět liturgii hodin a více si zamilovat modlitbu církve.

Cyklus Liturgika na dobrou noc pořádá Liturgie.cz a Katolická teologická fakulta UK.

Cyklus se koná od 22. 4. do 17. 6. 2020, změna termínu vyhrazena.

On-line spojení

K účasti není nutné se hlásit předem.

Zoom

Pomocí videokonference spolu budeme moci být v opravdovém kontaktu například pro položení otázek. Aplikaci Zoom pro PC stáhnete zde.  Můžete ji také instalovat do svého telefonu nebo tabletu s Androidem či iOS

Odkaz na konkrétní setkání se objeví každou středu v 19:50 na webu Liturgie.cz

Pokud nemáte rádi Zoom a nevadí vám ochuzení o možnost přímého vstupu, můžete přednášky sledovat v přímém přenosu na youtube kanále Liturgie.cz. Konkrétní odkaz na přímé vysílání se objeví každou středu v 19:50 na webu Liturgie.cz

Program

Každé setkání trvá 45-50 minut a je tvořeno dvěma minipřednáškami a prostorem na dotazy.

Změna programu vyhrazena.

Přednášející

Kmenovými přednášejícími jsou P. Petr Soukal a P. Radek Tichý.

Pro druhou polovinu cyklu přislíbili účast hosté, bližší informace budou upřesněny.

Více informací zde.

Autor článku: TS ČBK