Duchovní kytice pro Neposkvrněné Srdce Panny Marie

Datum publikace2. 5. 2020, 9.15

Světový apoštolát Fatimy společně s dalšími hnutími připravuje celosvětovou duchovní kytici, kterou věnují Panně Marii fatimské 13. května a 13. října 2020 v sanktuáriu v portugalské Fatimě.

www.worldrosary2020.org

Kytici budou tvořit mše svaté, modlitby svatého růžence, nabídnuté oběti a další projevy zbožnosti nabídnuté na smír za hříchy světa, za vítězství dobra nad zlem v této době, za mír ve světě a za Svatého otce a jednotu a posilu pro Církev.

Za tímto účelem byly vytvořeny nové webové stránky, které podávají relevantní informace o této iniciativě a na pomoc lidem při zasílání jejich vlastních duchovních obětí pro kytici.

Rektor poutního místa Panny Marie fatimské v Portugalsku, P. Carlos Cabecinhas, rád přijme a předá všechny modlitby a nabídnuté oběti a skutky smíru k nohám Panny Marie z Fatimy, v malé kapli zjevení (Capelinha), ve výroční data zjevení, v květnu a říjnu 2020.

Prof. Américo López-Ortiz, mezinárodní prezident Světového apoštolátu Fatimy, natočil videonahrávku představující tuto duchovní akci a zve kněze, rodiče, učitele, aby shromáždili modlitby a oběti také svých dětí, studentů a věřících pro tuto duchovní kytici.

Božího Srdce se jistě dotkne tato snaha mužů, žen a dětí, kteří se zúčastní. Modlitba dětí a mládeže je velmi mocná. Panna Maria si ve Fatimě vybrala malé děti, pasáčky, aby světu dala poselství. Touto iniciativou také uctíme svaté Františka a Hyacintu Marto, když si připomínáme 3. výročí jejich svatořečení.

Zdroj: http://www.worldfatima.com Připojíš se i Ty?

V Českomoravské Fatimě, národním centru Světového apoštolátu Fatimy pro Českou republiku připravují také novénu k Panně Marii Fatimské od 4. do 12. května jako duchovní přípravu pro hlavní den 103. výročí zjevení Panny Marie ve Fatimě třem malým dětem, pasáčkům Františkovi, Hyacintě a Lucii.

I Svatý otec František nás zve v tomto měsíci ke každodenní modlitbě svatého růžence v rodinách a společenstvích, tak by bylo krásné, kdyby právě toho 13.5. jsme mohli svou modlitbu věnovat Panně Marii.

Více info také na tel. 731 598 752, cm-fatima@cm-fatima.cz  www.cm-fatima.cz

Autor článku: TS ČBK