Signály Awards 2020

I letos se bude na webu signály.cz konat veřejná anketa o nejlepší blog roku. Protože je celý letošní rok trochu jiný, i tato soutěž se bude od předchozích ročníků lišit. Rozšiřujeme kategorie a otevíráme prostor všem, kteří na svých profilech sdílí křesťanské hodnoty.
Publikováno: 15. 5. 2020 16:00

K již tradiční kategorii o nejlepší blog přibyly dvě kategorie nové – nejlepší Instagram a nejlepší video/Youtube roku. A protože jsou signály.cz křesťanský projekt, je jasné, že se bude hodnotit především přínos zmiňovaných sítí k evangelizaci v digitálním prostoru. Nominace odstartují 15. května na stránkách soutěže. Nominovat může každý vložením url adresy do formuláře. Do ankety se mohou zapojit ti soutěžící, kteří mají aktivní blog/profil/video kanál v českém či slovenském jazyce a v tomto roce vložili minimálně tři příspěvky či články. Pozor, do soutěže se nemohou zapojit blogy tvořené společenstvím, pouze blogy osobní. Každý soutěžící může být nominovaný jen v jedné kategorii. Nominace budou ukončeny 29. května.

Samotné hlasování začne 1. června a bude pokračovat až do 19. června. Hlasování bude probíhat na webu a pro návštěvníky webu bude neveřejné, aby nedocházelo k ovlivňování výsledků.

Tradičním místem vyhlášení vítězů byl festival United. Jak ale již bylo řečeno, letošní rok je trochu jiný, a proto vyhlášení výsledků ankety proběhne 24. června v 14:00 v přímém přenosu na TV Noe.

V kategorii Blog roku budou, stejně jako v loňských ročnících, probíhat dva druhy hlasování. Prvním je hlasování samotných čtenářů, druhým pak je hlasování odborné poroty.
Výherce soutěže čekají zajímavé ceny a samozřejmě pozvání na vyhlašování výsledků.

Cílem ankety je ocenit ty, kteří veřejně prezentují křesťanství v digitálním prostoru, prezentovat příklady dobré praxe a motivovat ke službě evangelizace.
Pro podrobnější informace a novinky nezapomeňte sledovat webové stránky soutěže www.signalyawards.cz.

Facebook: https://www.facebook.com/signaly/
Instagram: https://www.instagram.com/signaly.cz/
Tiktok: https://www.tiktok.com/@signalycz
Twitter: https://twitter.com/slovonaden
Youtube: https://www.youtube.com/user/signalycz 

Text: Kateřina Sedláčková, signály.cz

Autor článku:
TS ČBK

Související články

Další aktuality

Dokážeme pomoci chráněné dílně?

Chráněná dílna Inspirace pro handicapované absolventky Dívčí katolické střední školy během nouzového stavu pomáhala - ušila a zdarma rozdala roušky více než tisícovce potřebným – seniorům, pečovatelkám a jejich klientům, zaměstnancům lékáren…Protože ale byly zrušeny všechny tradiční prodejní akce, nevydělala prodejem výrobků letos zatím ani korunu. Dokážeme nyní naopak my pomoci chráněné dílně….? Proklik na bližší informace pod obrázkem.
03.06.2020

ŠKOLA PŘIPRAVUJE NA PRÁCI, KTERÁ MÁ SMYSL

I krizový stav kvůli koronaviru mohl být“ příležitostí ke svědectví“. O ně se pokusila i Dívčí katolická škola - viz přiložený rozhovor. Handicapované klientky její chráněné dílny, většinou absolventky školy, ušily a zdarma jiným potřebným rozdaly přes tisíc roušek….
03.06.2020

Výstava o arcibiskupovi Otčenáškovi otevřena

Na Terasách Karla Otčenáška, na jižní straně Velkého náměstí v Hradci Králové, byla v úterý 2.6. slavnostně instalována expozice o životě 23. hradeckého biskupa.
03.06.2020

COMECE: Obnova Evropy ať stojí na spravedlnosti

„V tento čas, kdy je zapotřebí jednoty mezi námi samými i mezi národy, se dnes modlíme za Evropu, aby se jí tuto bratrskou jednotu, o níž snili otcové zakladatelé Evropské unie, dařilo vytvářet...“ řekl papež František. Na základě toho COMECE (Komise biskupských konferencí zemí EU) vyzývá EU, aby obnovila ducha solidarity a shodla se na plánu obnovy během pandemie Covid - 19, který do středu pozornosti staví otázku spravedlnosti.
03.06.2020

Papež František: Bůh nás nikdy neopustí, je naším společníkem a průvodcem

Během své pravidelné středeční audience, která byla opět přenášena z knihovny Apoštolského paláce, pokračoval papež František v cyklu katechezí věnovaných modlitbě, tentokrát modlitbě Abrahámově.
03.06.2020