Výběrové řízení na pozici tajemníka Katolické teologické fakulty UK

Katolická teologická fakulta Univerzity Karlovy v Praze vypsala výběrové řízení na pozici tajemníka fakulty. Termín podání přihlášek je 29. května 2020.
Publikováno: 22. 5. 2020 17:15

Tajemník řídí hospodaření a vnitřní správu fakulty. Směr jejímu hospodaření udává především sestavováním a kontrolou rozpočtu. Správa fakulty pak spočívá v dohledu nad zajišťováním technického provozu organizace i v jednání s jejími zaměstnanci. Nedílnou součástí náplně práce tajemníka je také příprava smluv ve všech oblastech působení fakulty, tedy například s nakladatelstvími, dodavateli služeb i s majitelem budovy.

Na pozici je požadováno magisterské vzdělání a zkušenosti s finančním řízením a s dlouhodobým i krátkodobým plánováním. Dále pak dobré komunikační a organizační schopnosti, samostatnost a  tvůrčí a systémový přístup k řešení úkolů.

Tajemník KTF UK spolupracuje jak s týmem administrativních pracovníků (cca 15 osob), tak také komunikuje s akademickými a vědeckými zaměstnanci fakulty (cca 90 osob). Na KTF se setkává akademické prostředí veřejné vysoké školy s institucí katolické církve. Tajemník komunikuje s oběma subjekty a propojuje je. Jeho práce vyžaduje zodpovědnost i kreativitu, analytické myšlení i sociální dovednosti. Významně přispívá k rozvoji fakulty a jejího obrazu.

Více informací a náležitosti přihlášky naleznete na webu fakulty www.ktf.cuni.cz

Zdroj: KTF UK

Autor článku:
Monika Klimentová

Související články

Další aktuality

Papež František: Hledání Boží tváře je zárukou dobrého konce naší cesty

Petrův nástupce sloužil jako obvykle v kapli Domu sv. Marty mši svatou, ale dnes také v přímém televizním přenosu. Připomněl tímto způsobem svoji první pastorační cestu za hranice svojí diecéze, když se 8. července roku 2013, jen necelých pět měsíců od svého zvolení (13. 3.), vydal na ostrov Lampedusa, nejjižnější výspu Itálie a Evropské unie. Dnešní bohoslužby se proto účastnili členové úřadu Svatého stolce pro integrální lidský rozvoj ze Sekce pro migranty a uprchlíky, kterou vede pod přímým papežovým vedením kardinál Michael Czerny SI.
08.07.2020

Sdělení ČBK k omezením v době pandemie

Sdělení ČBK k zavedeným omezením v liturgii v době pandemie:
07.07.2020

Skončilo 123. plenární zasedání ČBK

Biskupové Čech, Moravy a Slezska se sešli 6. a 7. července na 123. plenárním zasedání ČBK na Velehradě. Jednání se účastnili i předsedové konferencí vyšších řeholních představených. Po celou dobu byl zasedání biskupů přítomen i apoštolský nuncius v ČR arcibiskup Charles D. Balvo.
07.07.2020

Ve Zlíně se uskuteční benefičně-evangelizační akce s názvem MILOVANÉ MĚSTO

Nadační fond Credo zve na benefičně-evangelizační večer Milované město, který se uskuteční 19. července 2020 na náměstí Míru ve Zlíně. Program bude probíhat od 16:00 do 19:00 se vstupem pro všechny zdarma.
07.07.2020

Přímé přenosy bohoslužeb od 7. do 12. července 2020

Všem, kdo se nemohou zúčastnit mše svaté v kostele, nabízíme přehled bohoslužeb vysílaných během následujících dní přímým přenosem v Televizi Noe a Radiu Proglas.
07.07.2020