Pouť k Panně Marii Klokotské se bude letos konat od 13. do 16. srpna 2020

Datum publikace4. 8. 2020, 15.00

Letošní pouť k Panně Marii Klokotské bude nabitá bohatým duchovním programem. Konat se bude od čtvrtka 13. srpna do neděle 16. srpna.

Foto: Farnost Tábor-Klokoty

Čtyřdenní program spojený s letošní poutí k Panně Marii Klokotské bude zahájen již ve čtvrtek 13. 8. v 19:00 koncertem Ladislava Šotka (varhany) a Jany Wilkes (zpěv).

Vigilie slavnosti Nanebevzetí Panny Marie s P. J. Kulhánkem začne v pátek 14.8. od 17:00. Sobotní obřady 15.8. začnou již v 8:00.

V době od 8:00 do 13:00 hodin bude ke kostelu omezený přístup autem.

Nedělní mše svatá začne 16.8. v 10:00. Oficiální program poutě zakončí zpívané Klokotské hodinky a svátostné požehnání od 15:00.

Živé přenosy všech obřadů můžete sledovat na www.klokoty.cz nebo přímo na YouTube „Farnost Klokoty“.

Autor článku: TS ČBK