banner sekce
Sekce

Školství

Výběrové řízení na pozici administrativního pracovníka v Olomouci

Konzervatoř Evangelické akademie Olomouc vypisuje výběrové řízení na pozici administrativní pracovník/pracovnice. Nástup: říjen/listopad 2020. Svůj strukturovaný životopis včetně motivačního dopisu a výpisu z rejstříku trestů zasílejte na e-mailovou adresu: libuse.literova@ckonz.cz nejpozději do 14. 9. 2020. Případné dotazy Vám na tel. č. 604 222 683 zodpoví paní Libuše Literová.
Publikováno: 25. 8. 2020 9:00

Náplň práce:
 evidence účetních dokladů a jejich skenování, příprava mzdových podkladů pro účetní firmu, komunikace s účetní firmou
 zabezpečení provozních potřeb školy
 inventarizace majetku  spoluorganizace akcí a jednání, tvorba zápisů z jednání a pracovních porad
 personalistika, komunikace se zaměstnanci
 práce s datovou schránkou

Požadavky:
 minimálně středoškolské vzdělání s maturitou (vzdělání ekonomického směru výhodou)
 praxe na pozici administrativního pracovníka nebo obdobné pozici, reference vítány
 znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel, Outlook), Internet
 perfektní znalost českého jazyka (verbální i psaná forma)
 znalost AJ, NJ vítána
 samostatnost a výborné organizační schopnosti
 flexibilita, důslednost, pečlivost, ochota učit se novým věcem
 aktivní a systematický přístup k práci
 bezúhonnost, loajalita k zaměstnavateli
 pozitivní mysl a smysl pro humor

Nabízíme:
 práci na plný/částečný úvazek (min. výše úvazku 0,75)
 platové zařazení dle dosaženého vzdělání a dosavadní praxe, možnost přiznání nenárokové složky mzdy po uplynutí zkušební doby
 příspěvek na stravování, služební telefon
 možnost dalšího profesního vzdělávání
 motivující a příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv

Nástup: říjen/listopad 2020 Svůj strukturovaný životopis včetně motivačního dopisu a výpisu z rejstříku trestů zasílejte na e-mailovou adresu: libuse.literova@ckonz.cz nejpozději do 14. 9. 2020. Případné dotazy Vám na tel. č. 604 222 683 zodpoví paní Libuše Literová.

Autor článku:
Mgr. Marta Vacušková

Další aktuality

Setkání s novináři k výzkumu církevních škol v době Covidu

Jak se církevní školy vypořádaly s víc než rok trvající distanční výukou? To zjišťovali sociologové z České biskupské konference v rozsáhlém výzkumu na přelomu dubna a května tohoto roku. Do výzkumu se zapojily katolické školy v České republice i většina církevních nekatolických škol. Mezi hlavní zjištění patří, že prioritou církevních škol bylo udržet kontakt s žáky i rodiči.
08.06.2021

Mazance do Motola

Zaměstnanci Církevní mateřské školy Srdíčko se v době uzavření mateřské školy věnovali nejen distančnímu vzdělávání a podpoře dětí a rodičů, kteří museli zůstat doma. V rámci doby postní také finančně přispěli na materiál a společně upekli 340 mazanců, které ve středu 31. 3. 2021 předali COVID jednotce ARO ve Fakultní nemocnici Motol a v Očkovacím centru Nemocnice na Homolce.
05.04.2021

Biskup Tomáš Holub děkuje učitelům za jejich práci během pandemie

Přinášíme pozdrav a poděkování plzeňského biskupa Tomáše Holuba, předsedy Komise pro katolickou výchovu ČBK, který zasílá všem pedagogům a dalším zaměstnancům církevních škol a školských zařízení za všechnu práci během pandemie Covid-19.
30.03.2021

Požehnané Velikonoce 2021

Požehnané prožití Velikonoc 2021, mnoho radosti z vítězství Ježíše Krista, mnoho pokoje, jistoty a naděje do dalších dnů za Sekci církevního školství ČBK přejí Mons. Tomáš Holub Mgr. Martin Čech Mgr. Marta Vacušková
30.03.2021

Dík za nezištnou a obětavou službu potřebným

U příležitosti roku sv. Josefa jako dík za nezištnou a obětavou službu potřebným věnují všem zdravotníkům studenti a pedagogové hudební výchovy Střední pedagogické školy a Střední zdravotnické školy svaté Anežky České v Odrách píseň JOZÍFEK. Odkaz na ni naleznete níže. Jde vlastně o modlitbu ke svatému Josefovi z dílny pana sbormistra Josefa Zajíčka a studentů školy. Jedná se o autorské dílo pana Zajíčka, současně je to dílo studentů v době distančního studia, vytvořené na dálku jako unikátní koláž domácích nahrávek a věnovaná všem, kteří pomáhají.
17.03.2021