banner sekce
Sekce

Mládež

Mezinárodní konference „Z Panamy do Lisabonu“ se uskuteční online

Fr. João Chagas, ředitel sekce pro mládež vatikánského dikasteria pro laiky, rodinu a život, zve na online setkání s názvem „z Panamy do Lisabonu“.
Publikováno: 14. 11. 2020 7:00

Mezinárodní setkání „Z Panamy do Lisabonu“ - zvané „povolán k misionářské synodalitě“ se bude konat prostřednictvím online videokonference od 18. do 21. listopadu 2020.
Z každé biskupské konference, mezinárodního hnutí, sdružení a komunit jsou pozváni 2 delegáti.

Za Českou biskupskou konferenci Sekce pro mládež se tohoto online setkání zúčastní P. Kamil Strak a František Klein.

Program proběhne v režimu „plenárního shromáždění“  od 14.00 do 17.00 hod. (římského času). Následovat budou online pracovní skupiny, které budou rozděleny podle časových pásem a jazyků.

 

V neděli 22. listopadu (na Slavnost Ježíše Krista Krále) v 10. hod. jsme společně zváni na slavení mše svaté s papežem Františkem prostřednictvím živého vysílání na Vatican Media Live https://www.comunicazione.va/en/servizi/live.html

Při této příležitosti proběhne slavností předání kříže a ikony SDM.

 

Soubory ke stažení

Autor článku:
Sekce pro mládež ČBK

Další aktuality

Sekce pro mládež ČBK slaví 30 let své existence

V říjnu oslaví Sekce pro mládež České biskupské konference již 30 let od svého založení. U příležitosti tohoto jubilea bude sloužena v pátek 16.října 2020 mše svatá, kterou bude přenášet Radio Proglas. Při této příležitosti bude uvedeno i nové video, které vzniklo u příležitosti 30 let této Sekce, která se věnuje mladým lidem.
15.11.2020

Mezinárodní konference „Z Panamy do Lisabonu“ se uskuteční online

Fr. João Chagas, ředitel sekce pro mládež vatikánského dikasteria pro laiky, rodinu a život, zve na online setkání s názvem „z Panamy do Lisabonu“.
14.11.2020

Studijně-formační kurz online

S ohledem na epidemiologická opatření se Studijně-formační kurz poprvé uskutečnil online.
28.10.2020

Listopadové číslo časopisu IN! - dívčí svět 2020

Je tu podzim, vše zlátne, vybarvuje se a pomalu se ukládá ke spánku. I naše listopadové číslo se nám vybarvilo. I v době, kdy je kolem nás nejistota, obavy a možná i strach, chce IN! přinést pohodu, povzbuzení, zklidnění i zábavu. Začtěte se.
27.10.2020

Celostátní setkání mládeže se přesouvá na srpen 2022

Vzhledem k nepříznivé situaci v souvislosti s pandemií Covid-19 a rozhodnutí biskupů se Celostátní setkání mládeže přesouvá na srpen 2022. Celostátní fórum mládeže, které předchází Celostátnímu setkání mládeže, se přesouvá na jaro 2022.
22.10.2020