Lupa
Obsah Obsah
Portál
Reklama

Vyjádření Stálé rady ČBK k situaci kolem Rady České televize

Datum publikace24. 11. 2020, 14.15
TiskTisk

Přinášíme vyjádření Stálé rady ČBK k situaci ohledně Rady České televize:

Ilustrační obrázek: zdroj www.ceskatelevize.cz

Stálá rada České biskupské konference sleduje se znepokojením pnutí, které se odehrává v souvislosti se situací kolem Rady České televize. Máme za to, že společenské neshody je třeba řešit věcně a konstruktivně, především otevřenou komunikací a nasloucháním názorů druhé strany.
 
Mrzí nás, že nominace Ing. Hany Lipovské, Ph.D. ze strany České biskupské konference způsobuje polarizaci. To zcela jistě nebylo úmyslem a účelem.
 
Českou televizi a veřejnoprávní média vnímáme jako důležitou složku demokratické společnosti. Destabilizaci veřejnoprávních médií považujeme za nežádoucí.
 

Praha, 24. listopadu 2020

Autor článku: Monika Klimentová
Ochrana vašeho soukromí je naší prioritou

Abyste mohli co nejlépe využívat služby portálu Církev.cz, včetně nakupování, používáme my a někteří naši partneři tzv. cookies (malé soubory uložené ve vašem webovém prohlížeči). Díky nim si například pamatujeme, zdali jste přihlášeni, vámi provedená a preferovaná nastavení, co máte v košíku, jak máte seřazené a vyfiltrované produkty apod.

Díky nim vám také nenabízíme nevhodnou reklamu a pomáhají nám v analýzách sloužících k dalšímu rozvoji portálu.

Potřebujeme však váš souhlas s jejich zpracováváním. Děkujeme, že nám ho dáte, a ujišťujeme vás, že se k vašim datům chováme maximálně zodpovědně v souladu s platnou legislativou