Stav arcibiskupa Graubnera se nadále zlepšuje

Datum publikace18. 12. 2020, 15.00

Přestože arcibiskup Jan Graubner, který byl před téměř třemi týdny hospitalizován kvůli nemoci covid-19, zůstává nadále ve Fakultní nemocnici Olomouc, jeho stav se stále zlepšuje a v rámci rehabilitace už může vstávat z lůžka.

Olomoucký arcibiskup a předseda České biskupské konference děkuje všem, kdo se za jeho zdraví i nadále modlí, a zůstává s věřícími spojen v myšlenkách a modlitbách.

Za jeho uzdravení se už od počátku modlí lidé na mnoha místech: v olomoucké katedrále, v kněžském semináři nebo olomoucké církevní školce Ovečka a dokonce i v USA. K modlitbě růžence se každý den ve 20.00 scházejí také lidé ve velehradské bazilice a prostřednictvím on-line přenosu se k nim přidávají tisíce lidí z celé ČR. Modlitbu vždy uzavírá prosba o přímluvu služebníka Božího A. C. Stojana. Přidat se můžete i vy – modlitbou ze svého domova a třeba i sledováním živého vysílání z baziliky na kanálu YouTube.

Autor článku: Jiří Gračka