Tři králové chodí online

Datum publikace7. 1. 2021, 9.45

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci a opatřením PES 5 zatím tři králové nemohou vyrazit na koledu do ulic. Tříkrálovou sbírku však můžete podpořit od 1. do 24. ledna návštěvou online koledy na tříkrálovém webu a darem do online kasičky, nebo přispět do pokladničky v charitních centrech, v kostelech, na úřadech a v obchodech ve vašem regionu. Pomůžete i darem na účet Tříkrálové sbírky či dárcovskou SMS.

Jak můžete přispět?

Návštěvou on-line koledy zde
Až vám koledníci zazpívají on-line, přehrajte si požehnání od Mons. Suchára z Neratova, vyberte si dárek a podpořte, prosím, Charitu, která pomáhá ve vašem regionu (stačí vyplnit název města, obce nebo PSČ).

Převodem na sbírkový účet 66008822/0800, VS 777

Dárcovskou SMS na číslo 87 777
Pošlete jednorázovou nebo trvalou DMS ve tvaru
DMS KOLEDA 30 nebo DMS TRV KOLEDA 30