Lupa
Obsah
Portál
Reklama

Děti napříč ČR se v postní době spojí v modlitbě

Datum publikace4. 2. 2021, 8.00
TiskTisk

Ve videokázání „Spojuje“ z Vlčího doupěte zazněla k dětem výzva, aby se společně modlily na konkrétní úmysl. Cílem je vytvořit modlitební síť, do které děti zachytí rybičky – lidi z okolí, kteří potřebují poznat Pána Ježíše. Odpovědí byla velká vlna zájmu ze strany dětí i celých rodin.

„Jména mohou malí i velcí posílat dál na e-mail vlcidoupe.7@gmail.com anebo prostřednictví aplikace až do 7. února. Společná modlitba začne na Popeleční středu a bude probíhat během celé postní doby. Je to možnost, jak se naučit a také zakusit sílu společné modlitby,“ říká autor videokázání P. Roman Vlk.

Text společné modlitby

Pane Ježíši, děkuji ti, že nás zveš,
abychom spolu s tebou vytvořili síť tvé lásky
a do ní zachytili ty, kteří tě hledají.
Prosím tě za … (moje rybka) …
i za ostatní rybky v modlitební síti Vlčího doupěte.
Amen.
Zdrávas Maria…

Autor článku: Jiří Gračka
Ochrana vašeho soukromí je naší prioritou

Abyste mohli co nejlépe využívat služby portálu Církev.cz, včetně nakupování, používáme my a někteří naši partneři tzv. cookies (malé soubory uložené ve vašem webovém prohlížeči). Díky nim si například pamatujeme, zdali jste přihlášeni, vámi provedená a preferovaná nastavení, co máte v košíku, jak máte seřazené a vyfiltrované produkty apod.

Díky nim vám také nenabízíme nevhodnou reklamu a pomáhají nám v analýzách sloužících k dalšímu rozvoji portálu.

Potřebujeme však váš souhlas s jejich zpracováváním. Děkujeme, že nám ho dáte, a ujišťujeme vás, že se k vašim datům chováme maximálně zodpovědně v souladu s platnou legislativou