banner sekce
Sekce

Odbor evropských fondů

Konference Trendy, vývoj, mezinárodní spolupráce v památkové péči a restaurování

Česko-německá obchodní a průmyslová komora si Vás dovoluje srdečně pozvat na virtuální česko-německou konferenci, která se koná dne 9. února 2021 od 9:00–11:10 hod. Renomovaní odborníci zde budou hovořit o trendech, vývoji a mezinárodní spolupráci v památkové péči a restaurování.
Publikováno: 3. 2. 2021 11:15

Tentýž den od 14:00–17:00 hod. a den následující od 9:00–12:00 hod. bude dále možnost prostřednictvím individuálních B2B rozhovorů diskutovat k tomuto tématu se zástupci německých odborných firem.

Účast na konferenci i na B2B rozhovorech je zdarma.

Přihlášku naleznete na:  Trendy, vývoj, mezinárodní spolupráce v památkové péči a restaurování (ahk.de)

Soubory ke stažení

velikost 1 280 KB
Autor článku:
Eva Schönherrová

Další aktuality

Energetické úspory veřejných budov - výzva MŽP

Ministerstvo životního prostředí ČR vyhlásilo dotační výzvu na energetické úspory veřejných budov, která je určena i pro církevní vlastníky. Prostředky jsou určeny vlastníkům veřejných budov na provedení energeticky úsporné renovace pomocí kombinace zateplení obálky budovy, včetně výměny oken, řízeného větrání se zpětným získáváním tepla, vnějších pohyblivých stínících prvků a účinných technologií snižujících spotřebu energie či zajišťujících efektivní výrobu elektřiny a tepla, primárně s využitím obnovitelných zdrojů energie.
22.11.2021

Informační systém projektových záměrů

Ministerstvo pro místní rozvoj spouští Informační systém projektových záměrů (ISPZ), a to na stránkách www.projektovezamery.cz. Systém by měl sloužit jako databáze projektových záměrů, která bude sloužit např. k mapování absorpční kapacity, nastavení dotační politiky, tvorbě analýz a strategií.
22.07.2021

Oblast životního prostředí jako nový segment zájmu pro církevní žadatele

Životní prostředí je jednou z hlavních priorit Evropské unie pro příští programové období. Tomu odpovídá i objem prostředků určených na projekty v oblasti životního prostředí a udržitelných zdrojů energie. Je dobré se na tuto oblast zaměřit z pohledu žadatele a finanční prostředky v maximální možné míře využít.
09.07.2021

Dotační zdroje na předškolní péči, energetickou účinnost nebo rozvoj digitálních dovedností

Ministerstvo pro místní rozvoj zpracovalo přehlednou grafiku evropských zdrojů pro nové programové období. Grafika ukazuje aktivity, na které lze čerpat a odkazuje na konkrétní dotační zdroj, tedy operační program či Národní plán obnovy.
01.07.2021

Národní plán obnovy je schválen vládou

Národní plán obnovy (NPO), ve kterém chce stát investovat zhruba 200 miliard korun 17. května 2021 schválila vláda. Z EU by měla ČR získat na investice 172 miliard korun.
15.06.2021