Karmelitánské nakladatelství spustilo nový e-shop

Karmelitánské nakladatelství spustilo nový e-shop na adrese eshop.cirkev.cz. V novém e-shopu je možné zakoupit nejen knihy, ale i mešní víno, liturgické předměty či klášterní produkty, nyní nově vše v jednom společném nákupním košíku. Přinese také zásadní změnu v distribuci zboží, a to díky tisícovkám výdejních míst Zásilkovny po celé ČR a na Slovensku, čímž se zvýší a zlevní dostupnost sortimentu celého Karmelitánského nakladatelství.
Publikováno: 25. 2. 2021 14:30

Rozšíření výdejních míst

Se spuštěním nového e-shopu byla doprava zásilek rozšířena i o služby společnosti Zásilkovna, která nabízí více než 4000 výdejních míst v celé ČR a přes 1000 na Slovensku. „Chtěli jsme tak vyjít vstříc zákazníkům, kteří mají Karmelitánská knihkupectví příliš daleko a nechtějí platit za drahou dopravu. Pro ně máme nyní do 8. března 2021 speciální akci: doprava přes Zásilkovnu je zcela zdarma. V průběhu objednávky stačí zvolit dopravu přes Zásilkovnu a vybrat podle adresy nejbližší výdejní místo,“ říká jednatel Karmelitánského nakladatelství P. Stanislav Přibyl. Stejně tak jako dříve bude možné zásilky doručovat i prostřednictvím běžných dopravců, nebo si zákazníci mohou své objednávky zarezervovat a následně vyzvednout v kamenných knihkupectvích Karmelitánského nakladatelství, které jsou v Praze, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Litoměřicích, Olomouci, Opavě, Ostravě, Plzni, Zlíně, Kostelním Vydří a na Velehradě. Zákazníci také mohou průběžně sledovat stav doručení své zásilky přímo ve svém uživatelském profilu.

Vize portálu

Dlouhodobým cílem restrukturalizace již existujícího portálu www.cirkev.cz je přinést zákazníkům více hodnotného a zajímavého obsahu ze života a dění v katolické církvi. Mimo zpráv z domova i ze zahraničí, nebo nyní i nového e-shopu Karmelitánského nakladatelství, bude portál nabízet další služby a produkty od oficiálních partnerů pod patronací České biskupské konference. To vše by mělo být lehce k dohledání na jednom přehledném místě. „Pro Katolický týdeník připravujeme digitální verzi pro předplatitele, která bude dostupná také přímo na tomto portálu. Pracujeme také na rozšíření zpravodajského webu, který nabídne více zpráv a článků z církevního prostředí, a to nejen z oficiálních zdrojů ČBK a diecézí, ale i z dalších církevních médií doma i ve světě,” uzavírá P. Stanislav Přibyl.

O Karmelitánském nakladatelství

Karmelitánské nakladatelství je křesťansky orientované nakladatelství, které na knižním trhu působí od roku 1991. Ve své produkci vydalo více než 2000 titulů. Nejdůležitější částí edičního plánu KNA jsou edice věnované duchovnímu životu a křesťanským hodnotám. Mezi dlouhodobě nejúspěšnější edice patří edice Malý duchovní život, Orientace, Familia, Katecheze do kapsy a další. Vlastníkem Karmelitánského nakladatelství je od roku 2018 Česká biskupská konference.

Autor článku:
Monika Klimentová

Související články

Další aktuality

Biskup Malý ke Světovému dni seniorů a prarodičů

Přinášíme zamyšlení biskupa Václava Malého ke Světovému dni prarodičů a seniorů, který na 25. července ustanovil papež František. Ve svém textu se pražský pomocný biskup a předseda Rady Iustitia et Pax při ČBK vrací i k nedávnému svátku sv. Marie Magdalény.
26.07.2021

Slováci se připravují na návštěvu papeže modlitbou růžence

„Zveme lidi dobré vůle, aby se zapojili do přípravy duchovní kytice, na které bude každý z účastníků vlastnit jeden květ. Příprava potrvá 40 dní od 7. srpna do 15. září. Během těchto 40 dní se účastníci pomodlí denně modlitbu růžence - v kostele, doma nebo v rámci svého společenství. Modlitba růžence bude za Slovensko a za papeže Františka,“ zvou Papežská misijní díla na Slovensku věřící k modlitbě růžence.
26.07.2021

Dokumentaristé Paměti národa hledají svědectví!

Dokumentaristé Paměti národa se obrací na věřící, aby jim pomohli najít ty, kteří díky své víře trpěli v období komunistické totality: „Mezi pravidelnými návštěvníky vašeho kostela jsou jistě i lidé, kteří za sebou mají pohnuté osudy. V lavicích vedle vás možná sedávají bývalí muklové z uranových dolů, lidé vyšetřovaní Státní bezpečností, lidé, kteří někomu pomáhali překonat československé hranice, nebo se o to dokonce sami pokusili. Jsou mezi vámi lidé, kteří byli kvůli své víře v Boha perzekvováni. Pomozte nám je najít!"
26.07.2021

Olympijský kaplan našim sportovcům na dálku žehná

V pátek 23. července 2021 zaplál po ročním odložení na zahajovacím ceremoniálu nad Tokiem oheň XXXII. olympijských her. „Prosím všechny o modlitbu za naše sportovce i celý realizační tým," vyzývá kaplan českého olympijského týmu P. Oldřich Chocholáč z brněnské diecéze.
26.07.2021

Papež: Mladí a staří se potřebují navzájem

Po nedělní polední modlitbě Anděl Páně ve Vatikánu papež František během svých pozdravů připomněl dnešní Světový den prarodičů a seniorů a vyzval k vzájemnému setkávání obohacování a respektu.
25.07.2021