Karmelitánské nakladatelství spustilo nový e-shop

Karmelitánské nakladatelství spustilo nový e-shop na adrese eshop.cirkev.cz. V novém e-shopu je možné zakoupit nejen knihy, ale i mešní víno, liturgické předměty či klášterní produkty, nyní nově vše v jednom společném nákupním košíku. Přinese také zásadní změnu v distribuci zboží, a to díky tisícovkám výdejních míst Zásilkovny po celé ČR a na Slovensku, čímž se zvýší a zlevní dostupnost sortimentu celého Karmelitánského nakladatelství.
Publikováno: 25. 2. 2021 14:30

Rozšíření výdejních míst

Se spuštěním nového e-shopu byla doprava zásilek rozšířena i o služby společnosti Zásilkovna, která nabízí více než 4000 výdejních míst v celé ČR a přes 1000 na Slovensku. „Chtěli jsme tak vyjít vstříc zákazníkům, kteří mají Karmelitánská knihkupectví příliš daleko a nechtějí platit za drahou dopravu. Pro ně máme nyní do 8. března 2021 speciální akci: doprava přes Zásilkovnu je zcela zdarma. V průběhu objednávky stačí zvolit dopravu přes Zásilkovnu a vybrat podle adresy nejbližší výdejní místo,“ říká jednatel Karmelitánského nakladatelství P. Stanislav Přibyl. Stejně tak jako dříve bude možné zásilky doručovat i prostřednictvím běžných dopravců, nebo si zákazníci mohou své objednávky zarezervovat a následně vyzvednout v kamenných knihkupectvích Karmelitánského nakladatelství, které jsou v Praze, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Litoměřicích, Olomouci, Opavě, Ostravě, Plzni, Zlíně, Kostelním Vydří a na Velehradě. Zákazníci také mohou průběžně sledovat stav doručení své zásilky přímo ve svém uživatelském profilu.

Vize portálu

Dlouhodobým cílem restrukturalizace již existujícího portálu www.cirkev.cz je přinést zákazníkům více hodnotného a zajímavého obsahu ze života a dění v katolické církvi. Mimo zpráv z domova i ze zahraničí, nebo nyní i nového e-shopu Karmelitánského nakladatelství, bude portál nabízet další služby a produkty od oficiálních partnerů pod patronací České biskupské konference. To vše by mělo být lehce k dohledání na jednom přehledném místě. „Pro Katolický týdeník připravujeme digitální verzi pro předplatitele, která bude dostupná také přímo na tomto portálu. Pracujeme také na rozšíření zpravodajského webu, který nabídne více zpráv a článků z církevního prostředí, a to nejen z oficiálních zdrojů ČBK a diecézí, ale i z dalších církevních médií doma i ve světě,” uzavírá P. Stanislav Přibyl.

O Karmelitánském nakladatelství

Karmelitánské nakladatelství je křesťansky orientované nakladatelství, které na knižním trhu působí od roku 1991. Ve své produkci vydalo více než 2000 titulů. Nejdůležitější částí edičního plánu KNA jsou edice věnované duchovnímu životu a křesťanským hodnotám. Mezi dlouhodobě nejúspěšnější edice patří edice Malý duchovní život, Orientace, Familia, Katecheze do kapsy a další. Vlastníkem Karmelitánského nakladatelství je od roku 2018 Česká biskupská konference.

Autor článku:
Monika Klimentová

Související články

Další aktuality

Dekalog Krzysztofa Kieślowského na TV Noe

Televize Noe uvede Dekalog polského režiséra Krzysztofa Kieślowského, proslulou sérii 10 televizních filmů natočených na motivy desatera Božích přikázání. První díl bude možné sledovat na TV Noe již dnes, 11. dubna 2021, od 20.05 hodin.
11.04.2021

Papež František na neděli Božího milosrdenství: Jsme milosrdní k jiným?

Papež František dnes na neděli Božího milosrdenství slavil mši svatou v římském kostele Santo Spirito in Sassia. Ve své homilii vyzval k tomu, abychom projevovali milosrdenství vůči druhým, protože bez toho by se naše víra stala mrtvou. Milosrdný postoj pramení z vědomí, že jsme sami byli obdařeni pokojem, odpuštěním a ranami milosrdného Ježíše, vysvětlil Svatý Otec.
11.04.2021

Neděle Božího milosrdenství je příležitostí vystavit se proudu Boží milosti

Druhá neděle po Velikonocích je nazývána Bílou nedělí (Dominica in albis) a od roku 2000 je slavena jako neděle Božího milosrdenství. Ukazuje tak na vzkříšeného Krista jako zdroj důvěry a naděje.
10.04.2021

Videokázání P. Romana Vlka (nejen) pro děti - 2. neděle velikonoční

09.04.2021

Mladý Bergoglio – noční adorátor

Papež František zaslal dopis španělskému katolickému týdeníku „Alfa y Omega”, v němž vzpomíná na noční adorace v buenosaireské bazilice Nejsvětější svátosti. V padesátých letech minulého století je sdílel se svým rodným bratrem Oscarem Bergogliem.
09.04.2021