Velikonoce.cz podruhé

Datum publikace26. 3. 2021, 15.00

Internetový projekt Velikonoce.cz přibližuje veřejnosti letos již druhým rokem duchovní poselství Velikonoc. Všem zájemcům pomůže prožít Svatý týden a Velikonoce i v omezených možnostech aktuální pandemické situace v rámci okresu. Je množné vyhledávat v nabídce programů podle jednotlivých dnů či podle věkového zaměření (pro děti, mládež, rodiny, seniory).

V letošním roce věřící znovu objevují křížové cesty v přírodě, kde je možné  spojit modlitbu křížové cesty s pohybem na čerstvém vzduchu v rámci  okresu.

Na webu najdete inspirace k prožití velikonočního smíření s Bohem, k vedení křížových cest, dále domácí bohoslužby,  tvoření nebo netradiční aktivity o Velikonocích. Připojena je také nabídka on-line přenosů bohoslužeb a obřadů  z katedrál českých a  moravských diecézí,  ale také časy otevření kostelů k soukromé modlitbě.

Přejeme požehnané www.Velikonoce.cz.

Bc. Petra Dolíhalová, koordinátorka