Skupina Live 4G připravila katechetická videa k Velikonocům

Datum publikace31. 3. 2021, 11.15

V rámci skupiny Live 4G a ve spolupráci s brněnskými farnostmi sv. Tomáše a Zábrdovice vznikla série katechetických videí podle projektu Godly Play. Tato videa můžete s dětmi shlédnout a společně se zamýšlet nad velikonočními událostmi.

Již nyní jsou k dispozici 2 videa: Úvod do Velikonoc a Květná neděle. Během tohoto týdne, vždy večer předem v 18:30 budou vycházet další – k Zelenému čtvrtku, Velkému pátku, Bílé sobotě a Neděli Vzkříšení. Všechna videa naleznete YouTube.

Tato katechetická série pro děti však není to jediné, co Live 4G nabízí. Na YouTube kanálu naleznete také další videa pro mládež i dospělé – ať jsou to zamyšlení nad různými praktickými tématy křesťanského života, biblickými otázkami, nebo otázky křesťanské morálky podané formou blízkou dorůstající generaci.

Mladý projekt, nabízí kromě různých videopořadů také minimálně jednou za měsíc modlitbu chval, nebo každodenní krátká zamyšlení „Minuta 4G'

Kromě YouTube je můžete sledovat také na FacebookuInstagramu.

Zdroj: P. Jan Patty Pavlíček

Autor článku: Tereza Myslilová