Skupina Live 4G připravila katechetická videa k Velikonocům

V rámci skupiny Live 4G a ve spolupráci s brněnskými farnostmi sv. Tomáše a Zábrdovice vznikla série katechetických videí podle projektu Godly Play. Tato videa můžete s dětmi shlédnout a společně se zamýšlet nad velikonočními událostmi.
Publikováno: 31. 3. 2021 11:15

Již nyní jsou k dispozici 2 videa: Úvod do Velikonoc a Květná neděle. Během tohoto týdne, vždy večer předem v 18:30 budou vycházet další – k Zelenému čtvrtku, Velkému pátku, Bílé sobotě a Neděli Vzkříšení. Všechna videa naleznete YouTube. 

Tato katechetická série pro děti však není to jediné, co Live 4G nabízí. Na YouTube kanálu naleznete také další videa pro mládež i dospělé – ať jsou to zamyšlení nad různými praktickými tématy křesťanského života, biblickými otázkami, nebo otázky křesťanské morálky podané formou blízkou dorůstající generaci.

Mladý projekt, nabízí kromě různých videopořadů také minimálně jednou za měsíc modlitbu chval, nebo každodenní krátká zamyšlení „Minuta 4G" 

Kromě YouTube je můžete sledovat také na Facebooku a Instagramu.

Zdroj: P. Jan Patty Pavlíček 

Autor článku:
Tereza Myslilová

Související články

Další aktuality

6. neděle velikonoční - neděle modliteb za pronásledované křesťany

Blíží se 6. neděle velikonoční (9.5.), která bude v katolické církvi věnována modlitbám za pronásledované křesťany.
23.04.2021

Papež ke Dni země: Příroda nás potřebuje

Pandemie a klimatické problémy ukazují, že nemáme času na zbyt, přišel čas jednat, říká papež František ve videoposelství u příležitosti Dne země, který se tradičně slaví měsíc a dva dny po jarní rovnodennosti.
23.04.2021

Biskup Josef Nuzík k Roku rodiny Amoris laetitia

V době, kdy Svatý otec, stejně jako veliká část křesťanů, věnuje velkou pozornost současné pandemii a tomu, aby se při hledání řešení nezapomínalo na nejpotřebnější, současně vyhlašuje Rok rodiny připomínající jeho exhortaci Radost z lásky. K prožívání Roku rodiny Amoris laetitia v české a moravské církevní provincii zve delegát pro rodinu České biskupské konference Mons. Josef Nuzík.
22.04.2021

Globální „maraton“ modlitby růžence v měsíci květnu za ukončení pandemie COVID-19

Papežská rada pro novou evangelizaci ve středu 21. dubna uvedla, že „pro hlubokou touhu Svatého otce bude měsíc květen věnován modlitebnímu maratonu na téma ‘Modlitba k Bohu stoupala ustavičně z celé církve'“.
22.04.2021

Osmdesát let od skonu prvního československého kardinála Karla Kašpara

Ve středu 21. dubna uplynulo 80 let od úmrtí prvního československého kardinála Karla Kašpara. Jak významnou roli sehrál 32. pražský arcibiskup v našich moderních dějinách?
22.04.2021