Přímé přenosy bohoslužeb od 12. do 18. dubna 2021

Datum publikace12. 4. 2021, 8.00

Všem, kdo se nemohou zúčastnit mše svaté v kostele, nabízíme přehled bohoslužeb vysílaných během následujících dní přímým přenosem v Televizi Noe a Radiu Proglas.

Vedle těchto sdělovacích prostředků lze využít také internetové přenosy bohoslužeb z farností, poutních míst a dalších kostelů. Jejich přehled je k dispozici na webu MseOnline.cz.

Televize Noe nabízí mše svaté ve všední dny od 12.05 a v sobotu od 18.00, všechny se uskuteční v kapli ostravského studia Telepace. V sobotu od 10.30 stanice odvysílá mši svatou, při které bude v italském Casamari blahořečen Šimon Cardon a druhové, mezi kterými je také český kněz P. Dominik Zavřel. Nedělní bohoslužba pak na Noe začíná v 10.00.

V nabídce Radia Proglas jsou mše svaté řazeny každý všední den od 18.00, tento týden to bude z pražského kostela Panny Marie Sněžné, rozhlasové kaple Ducha Svatého a kostela Panny Marie Pomocnice v Brně-Žabovřeskách. Nedělní bohoslužba pak začíná v 9.00 a přenášena bude z kostela Všech svatých v Litoměřicích. Během týdne také stanice zve k modlitbě růžence: každý všední den ve 20.00 – v úterý a čtvrtek se navíc lze zapojit telefonicky – a v sobotu od 22.30.

Televize Noe

pondělí 12. 4., 12.05: mše svatá z kaple Telepace

úterý 13. 4., 12.05: mše svatá z kaple Telepace

středa 14. 4., 12.05: mše svatá z kaple Telepace