Lupa
Obsah
Portál
Reklama

Noc kostelů 2021

Datum publikace14. 6. 2021, 14.45
TiskTisk

Noc kostelů se stala v České republice již tradiční událostí očekávanou mnoha tisíci zájemců. V letošním výjimečném roce se zapojilo 1 230 kostelů a modliteben a podle dostupných informací bylo v celé České republice během Noci kostelů zaznamenáno více než 223 000 návštěvnických vstupů.

Koordinátoři Noci kostelů se setkali při vyhodnocení Noci kostelů 2021, která se opět konala v celé České republice.

Noc kostelů se stala v České republice již tradiční událostí, očekávanou mnoha tisíci zájemců. V letošním roce se zapojilo 1 230 kostelů a modliteben a podle informací bylo v celé České republice během Noci kostelů zaznamenáno více než 223 000 návštěvnických vstupů.

Na základě reakcí návštěvníků i médií se otevřené prostory kostelů, i připravené doprovodné, těšily velkému zájmu nejširší veřejnosti. Letošní Noc kostelů provázelo opět mnoho nejistot, přesto převládala pokojná atmosféra, spokojenost tisíců návštěvníků i radost mnoha dobrovolných pořadatelů.

Noc kostelů se v příštím roce bude konat v pátek 10. června 2022.

Autor článku: Monika Klimentová
Ochrana vašeho soukromí je naší prioritou

Abyste mohli co nejlépe využívat služby portálu Církev.cz, včetně nakupování, používáme my a někteří naši partneři tzv. cookies (malé soubory uložené ve vašem webovém prohlížeči). Díky nim si například pamatujeme, zdali jste přihlášeni, vámi provedená a preferovaná nastavení, co máte v košíku, jak máte seřazené a vyfiltrované produkty apod.

Díky nim vám také nenabízíme nevhodnou reklamu a pomáhají nám v analýzách sloužících k dalšímu rozvoji portálu.

Potřebujeme však váš souhlas s jejich zpracováváním. Děkujeme, že nám ho dáte, a ujišťujeme vás, že se k vašim datům chováme maximálně zodpovědně v souladu s platnou legislativou