Lupa
Obsah
Portál
Reklama

Komunikace s generacemi X, Y, Z - lektor PhDr. František Hroník / PaedDr. Mgr. Peter Palušák, O.Praem.

Datum publikace7. 10. 2021, 13.15
TiskTisk

Je pravdou, že mladší generace preferují flexibilní pracovní prostředí, více si váží svého času a komunikují převážně online? Jak se liší hodnoty, způsob komunikace nebo představy o přístupu k práci u různých generací? Cílem kurzu je lépe pochopit především mladší generace a tím překonat mezigenerační rozdíly v komunikaci. Naše hodnoty nebo představy se mohou lišit, neměly by být ale překážkou. Jak spolu lépe spolupracovat, jak se navzájem můžeme inspirovat nebo jak oslovit mladší ročníky bude tématem tohoto semináře.

 

Semináře jsou určeny pro kněze, jáhny, bohoslovce, řeholníky, řeholnice a všechny laiky ve službách církve včetně zaměstnanců Charit, biskupství a dalších církevních institucí.

Termín kurzu:
- vypíšeme podle zájmu

Můžete se předběžně přihlásit na vzdelavani@cirkev.cz.

Účastnický poplatek je 600,- Kč.


Co se na semináři dozvíte?

  • Co jsou to generace X, Y a Z a jaká jsou jejich specifika
  • Jak se liší jejich hodnoty nebo životní postoje
  • Jaké jsou rozdíly ve způsobu komunikace mezi těmito generacemi a jakou roli v ní hrají technologie
  • Jaké jsou nejčastější chyby při komunikaci s mladšími generacemi
  • Co na jednotlivé generace „platí“, jak je vést, motivovat a jak s nimi spolupracovat
  • Jaký se liší přístup k práci u různých generací, jaká mají očekávání a kde jsou jejich priority
  • Co mladí zaměstnanci potřebují od starších a zkušenějších

PhDr. František Hroník je zkušený lektor, kouč, významný odborník v oblasti řízení lidských zdrojů a také úspěšný manažer.

Od 90. let se jako jeden z prvních v českém a slovenském prostředí věnuje kognitivně behaviorální psychologii, kterou úspěšně propojuje s byznysovým prostředím. František Hroník založil vlastní vzdělávací společnost MotivP a byl dvakrát finalistou v soutěži Manažer roku. V současnosti je jednou z největších osobností v oblasti psychologie práce v České republice i na Slovensku. Díky jeho progresivnímu přístupu ke vzdělávání také poprvé představil v českém a slovenském prostředí psychodiagnostiku online.

PaedDr. Mgr. Peter Palušák, O.Praem. je kněz, lektor a kouč leadershipu, terapeut.

Má zkušenosti z organizování duchovních a zážitkových aktivit, také z režírování velkých divadelích představení, vedení celoslovenských kurzů 'Škola pro animátory'. Absolvoval a vede kurzy 7 návyků efektivních lidí S.R.Coveyho. Věnuje se pedagogické a duchovní spolupráci s Resocializačním centrem, učí náboženství.

Pokud máte jakékoliv dotazy k obsahu, obraťte se na pulkrabkova@cirkev.cz.

Kurz proběhl:

  • úterý 18. ledna 2022, Velehrad
  • 25. listopadu 2021, online
Autor článku: Zuzana Roztočilová
Ochrana vašeho soukromí je naší prioritou

Abyste mohli co nejlépe využívat služby portálu Církev.cz, včetně nakupování, používáme my a někteří naši partneři tzv. cookies (malé soubory uložené ve vašem webovém prohlížeči). Díky nim si například pamatujeme, zdali jste přihlášeni, vámi provedená a preferovaná nastavení, co máte v košíku, jak máte seřazené a vyfiltrované produkty apod.

Díky nim vám také nenabízíme nevhodnou reklamu a pomáhají nám v analýzách sloužících k dalšímu rozvoji portálu.

Potřebujeme však váš souhlas s jejich zpracováváním. Děkujeme, že nám ho dáte, a ujišťujeme vás, že se k vašim datům chováme maximálně zodpovědně v souladu s platnou legislativou