O prvním říjnovém víkendu Uherský Brod ožije Růžencovou poutí

Datum publikace24. 9. 2021, 11.45

Tradiční pouť k Panně Marii Růžencové se v Uherském Brodě uskuteční o víkendu 2. a 3. října 2021. Na programu je kromě řady mší svatých také modlitební bdění pro mládež nebo krojované procesí. Celebrantem hlavní mše svaté v neděli dopoledne bude provinciál dominikánů v ČR P. Lukáš Fošum OP a kazatelem P. Gerard Timoner OP generální představený dominikánského řádu.

Sobota 2. 10.

14.45 modlitba růžence

15.30 mše svatá

18.00 průvod se svícemi od farního do klášterního kostela

18.30 mše svatá farnosti (P. Jindřich Peřina)

21.00–23.30 noc mládeže s Marií (adorace, modlitba chval, růženec, setkání s knězem)

Neděle 3. 10.

6.00 mše svatá (P. Augustin Prokop, OP)

7.30 mše svatá (P. Svatopluk Pavlica)

9.00 slovenská mše svatá (P. Damián Mačura, OP, slovenský provinciál)

10.30 mše svatá (P. Lukáš Fošum, OP, český provinciál, kázání: P. Gerard Timoner, OP, magistr řádu – generální představený)

14.00 loretánská litanie a svátostné požehnání

15.00 mše svatá kněžského semináře (P. Pavel Stuška)

18.00 mše svatá (P. Damián Němec, OP)

Kolem mše svaté v 6.00 a během mše svaté v 10.30 se nezpovídá.

Zdroj: www.ado.cz

Autor článku: TS ČBK