Stavbě nového kostela v Brně Líšni pomáhá i humor

„Bůh nechce smutné tváře“ je název stolního kalendáře pro rok 2022, jehož zakoupením je možné pomoci k realizaci stavby nového kostela Ducha Svatého v Brně Líšni. „S laskavým humorem z kalendáře naladíte evangelně svoje tváře,“ s vtipem veršuje administrátor farnosti P. Petr Šikula, u něhož je možné kalendář objednat.
Publikováno: 5. 10. 2021 15:00

Kalendář kresleného humoru „Bůh nechce smutné tváře“ z pera a štětce Jitky Holečkové a Jana Heráleckého vydala farnost Brno-Lesná jako poděkování svým dárcům za stavbu kostela blahoslavené Restituty, který byl letos dokončen. Zároveň jím chce podpořit nejmladší farnost brněnské diecéze Brno - Nová Líšeň,  kterou zřídil biskup Vojtěch Cikrle k 1. 1. 2021 a která se na budování nového kostela intenzivně připravuje. Výtěžek z prodeje kalendáře, který nabízí na každý týden jeden vtip s křesťanskou tematikou, putuje na stavbu budoucího kostela Ducha Svatého na líšeňském sídlišti.


Objednávky kalendářů: P. Petr Šikula, administrátor, e-mail: brno-novalisen@dieceze.cz nebo tel.:  603 944 709. Cena za kus 70,- Kč. „Děkujeme za pomoc,“ vzkazuje P. Šikula.

 

 

 

Autor článku:
Martina Jandlová

Související články