banner sekce
Sekce

Mládež

Soutěž o nejlepší českou verzi hymny SDM Lisabon!

Sekce pro mládež ČBK vyhlašuje soutěž, ve které bude vybrána nelepší česká verze hymny Světových dnů mládeže Lisabon.
Publikováno: 19. 11. 2021 14:26

Zájemci se mohou přihlašovat do 15.12.2021 pomocí formuláře https://forms.gle/bMMWmhyZH7zYDmL79

Každému přihlášenému budou následně zaslány informace k dalšímu postupu, noty a oficiální text.

Soutěž bude probíhat následujícím způsobem. 

1. přihlášení jednotlivých soutěžích pomocí formuláře

2. zpracování a zaslání nahrávek hymny

3. výběr vítěze odbornou komisí

4. nahrání oficiální české verze hymny

Vítězné uskupení soutěže bude mít čest

- nazpívat oficiální českou verzi hymny,

- zapojit se do natáčení klipu,

- získat finanční odměnu.

S případnými dotazy se obracejte na email: klein@cirkev.cz

Autor článku:
Sekce pro mládež

Další aktuality

Prázdninový speciál časopisu IN! - dívčí svět

Už je to tu! Prázdniny začaly a my jsme pro vás připravily skvělé číslo na dny volna. A jako každý rok, i tentokrát je výjimečné. Letos jsme se inspirovaly čtyřmi živly.
11.07.2022

Merch pro CSM 2022 na e-shopu!

Máme pro vás exkluzivní novinku, která tu ještě nikdy dříve nebyla! Nyní je možné merch k Celostátnímu setkání mládeže 2022 v Hradci Králové zakoupit i na našem e-shopu.
16.06.2022

Červnové číslo časopisu IN! - dívčí svět

Červen je měsíc slunce, třešní a jahod. Zdálo by se, že je to malá předprázdninová idylka. Pro naše čtenářky je to však poslední měsíc školy. Poslední šance ukázat, co v nich je. V červnu to staré končí a nové začíná. I červen má své hezké stránky. Společně s rodinou se můžete těšit a slavit hned několik svátků. Kromě Dne dětí, tu máme Den otců a také slavnost Seslání Ducha Svatého. IN! vám nabízí inspiraci, jak si nároční červen zpříjemnit.
31.05.2022

Patroni SDM Lisabon 2023

Příprava každého Světového dne mládeže, jeho realizace a dynamika, která je vtisknuta setkání mladých lidí z celého světa s papežem, je svěřena patronům, tedy kanonizovaným světcům nebo světcům v procesu kanonizace. Pro Světové dny mládeže v Lisabonu 2023 navrhl místní organizační výbor 13 patronů, žen, mužů a mladých lidí, kteří, jak potvrzuje kardinál patriarcha, "ukázali, že život v Kristu naplňuje a zachraňuje mládež všech dob". Těmito patrony, kteří se narodili ve městě, kde se Světové dny mládeže konají, nebo pocházejí z jiných zemí, jsouvzory pro mladé lidi. Patrony Světových dnů mládeže v Lisabonu 2023 představuje kard. Manuel Clemente, lisabonský patriarcha, který poukazuje na hlavní historické odkazy každého z nich, stejně jako na jejich pastorační a duchovní význam pro přípravu a slavení příštího Světového dne mládeže.
26.05.2022

Květnové číslo časopisu IN! - dívčí svět

Vše kvete a voní a do schránky přistává všem našim čtenářkám časopis IN! Je stejně barevný a pestrý jako příroda na jaře. Plný vůní, zajímavostí a příběhů. Začtěte se!
04.05.2022