Adventní podcast od paulínek

Dcery sv. Pavla (paulínky) i letos pokračují s podcastovými příspěvky pro každý den Adventu. Epizody podcastu s názvem Vox Verbi vycházejí vždy v 19 hodin předchozího dne.
Publikováno: 29. 11. 2021 10:00

Podcast s názvem Vox Verbi připravuje sestra Anna Mátiková FSP (vystudovala katolickou teologii na KTF UK a následně získala licenciát z biblistiky na Papežském biblickém institutu v Římě).

Krom mimořádných adventních epizod každý čtvrtek nadále pokračuje seriál věnovaný Evangeliu podle Marka.

Podcast Vox Verbi lze najít na Google Podcasts, Apple Podcasts, Spotify i na dalších platformách. Pokud jste zvyklí sledovat kanál YouTube, najdete audio i zde. Krom běžných podcastových platforem naleznete všechny epizody přímo: https://anchor.fm/anna-fsp 

Podcast se zrodil při příležitosti Roku Bible, který Paulínská rodina slavila od 26. listopadu 2020 do letošního 26. listopadu, kdy uplynulo 50 let od smrti zakladatele bl. Jakuba Alberiona.

Zdroj: Paulínky

Autor článku:
TS ČBK

Související články

Další aktuality

Úmysl Apoštolátu modlitby na měsíc říjen 2022

Modleme se, aby církev, věrná evangeliu a odvážná při jeho ohlašování, byla místem solidarity, bratrství a otevřenosti a stále více žila v atmosféře synodality.
03.10.2022

Homilie arcibiskupa Jana Graubnera z poutní mše svaté ve Staré Boleslavi

Přinášíme homilii pražského arcibiskupa a předsedy ČBK Mons. Jana Graubnera, kterou pronesl 28. září při příležitosti svátku svatého Václava během poutní mše svaté ve Staré Boleslavi.
29.09.2022

Ve Staré Boleslavi si lidé připomněli poutní mší svatého Václava

Ve Staré Boleslavi na Mariánském náměstí si dnes lidé poutní mší, kterou vyvrcholila Národní svatováclavská pouť, připomněli odkaz českého patrona svatého Václava. Nedaleko kostela, kde byl před 1087 lety kníže zavražděn, se mše v silném vytrvalém dešti účastnily stovky lidí schovaných pod deštníky a v pláštěnkách. Bohoslužbu sloužil pražský arcibiskup Jan Graubner, koncelebrovali apoštolský nuncius arcibiskup Jude Thaddeus Okolo, čeští a moravští biskupové a řada kněží.
29.09.2022

Červená středa 2022 – postavme se za svou víru!

Budovy nasvícené na červeno, lidé se svíčkami v ulicích, všichni propojení modlitbou či jinou připomínkou za ty, kteří trpí ve světě pro svou víru. Více než 130 farností, sborů a synagog se v loňském roce zapojilo k mezinárodní iniciativě Červená středa, která se v České republice letos pořádá již pátým rokem, a to 23. listopadu 2022.
28.09.2022

Před 13 lety navštívil Českou republiku Benedikt XVI.

Ve dnech 26. - 28. září 2009 navštívil Českou republiku papež Benedikt XVI. při své 13. apoštolské cestě. Zavítal sem jako teprve druhý papež v historii.
27.09.2022