Adventní podcast od paulínek

Dcery sv. Pavla (paulínky) i letos pokračují s podcastovými příspěvky pro každý den Adventu. Epizody podcastu s názvem Vox Verbi vycházejí vždy v 19 hodin předchozího dne.
Publikováno: 29. 11. 2021 10:00

Podcast s názvem Vox Verbi připravuje sestra Anna Mátiková FSP (vystudovala katolickou teologii na KTF UK a následně získala licenciát z biblistiky na Papežském biblickém institutu v Římě).

Krom mimořádných adventních epizod každý čtvrtek nadále pokračuje seriál věnovaný Evangeliu podle Marka.

Podcast Vox Verbi lze najít na Google Podcasts, Apple Podcasts, Spotify i na dalších platformách. Pokud jste zvyklí sledovat kanál YouTube, najdete audio i zde. Krom běžných podcastových platforem naleznete všechny epizody přímo: https://anchor.fm/anna-fsp 

Podcast se zrodil při příležitosti Roku Bible, který Paulínská rodina slavila od 26. listopadu 2020 do letošního 26. listopadu, kdy uplynulo 50 let od smrti zakladatele bl. Jakuba Alberiona.

Zdroj: Paulínky

Autor článku:
TS ČBK

Související články

Další aktuality

Apel pro Evropu k situaci na Ukrajině

Předsednictvo Rady evropských biskupských konferencí (CCEE), oslovuje biskupy evropského kontinentu v tomto dramatickém okamžiku napětí kolem Ukrajiny, chce vyjádřit svou blízkost církvím na Ukrajině a všem jejím lidem. Vyzývá mezinárodní společenství, aby zemi nabídlo svou podporu v souvislosti s nebezpečím ruské vojenské ofenzívy.
22.01.2022

Nový zpravodajský web pod hlavičkou Cirkev.cz

ČBK spustila 21. ledna 2022 zkušební verzi nového zpravodajského webu zpravy.cirkev.cz, který nabídne více zpráv a článků z církevního prostředí, a to nejen z oficiálních zdrojů ČBK a diecézí, ale i z dalších církevních médií a zdrojů doma a ve světě. Zpravodajství o dění v církvi se dnešním dnem z webu cirkev.cz nově přesouvá jen na tento web.
21.01.2022

Únorové číslo časopisu IN! - dívčí svět

Únor je čas, kdy našim čtenářkám začínají jarní prázdniny. A co by to bylo za prázdniny bez zajímavých, poučných a vtipných článků v IN!?
21.01.2022

130. plenární zasedání se uskuteční v Praze

Ve dnech 25. - 26. ledna 2022 se v prostorách Arcibiskupství pražského uskuteční 130. plenární zasedání ČBK. V pondělí odpoledne bude samotnému jednání předcházet pracovní setkání členů ČBK s vyššími řeholními představenými a ekumenická bohoslužba, které bude od 18.00 hodin v kostele sv. Vojtěcha v Praze - Dejvicích předsedat arcibiskup Jan Graubner, předseda ČBK.
20.01.2022

Další krok k prohlášení sv. Ireneje z Lyonu učitelem církve

Kardinál Marcello Semeraro, prefekt Kongregace pro svatořečení, přednesl papeži návrh na započtení sv. Ireneje z Lyonu mezi učitele církve. Během téže audience František rovněž schválil vydání tří dekretů o heroických ctnostech.
20.01.2022