banner sekce
Sekce

Mládež

Zasedání sekce pro mládež

9. 12. 2021 se na DCM v Hradci Králové sešli zástupci Sekce pro mládež ČBK na svém pravidelném zasedání. Přečtěte si zprávy ze zasedání, které se tentokrát točilo především kolem očekávaného Celostátního setkání mládeže v Hraci Králové v roce 2022.
Publikováno: 11. 12. 2021 13:01

Mezi hlavní témata jednání patřilo Celostátní setkání mládeže. Akce byla přesunuta z důvodů pandemie na 9. – 14. 8. 2022. Na již započatou práci budou organizátoři dále navazovat. 

Organizátoři se sešli přímo v Hradci, kde dopoledne jednali o způsobu práce a nastavení kompetencí, dále o přípravných týmech, duchovní podpoře přípravnách týmů a konkrétních místech pro realizaci setkání. Odpoledne následovala obchůzka míst setkání v Hradci a první domlouvání stavebních, organizačních a realizačních témat přímo na místech, kde v létě příštího roku setkání proběhne.

Dále se řešila potřebná administrativa spojená s přihlašováním na CSM, jelikož start přihlašování jak pro účastníky, tak členy přípravných týmu bude od 3.1.2022.

Sekretariát Sekce pro mládež již také začal připravovat národní účast na mezinárodních oslavách dnů mládeže v Lisabonu v roce 2023. Informace pro české poutníky se připravují. Oficiální stránky akce jsou www.lisboa2023.org.

Autor článku:
Sekce pro mládež