Tříkrálový koncert přispěl na konto Tříkrálové sbírky 2022 více než milionem korun

Datum publikace10. 1. 2022, 15.00

Včerejší Tříkrálový koncert, který uváděla ČT od 18 hodin na podporu naší Tříkrálové sbírky, je za námi. Koncert je již tradičním poděkováním našim koledníkům, příznivcům, přátelům i podporovatelům Charity Česká republika.

Během koncertu se ukázala štědrost dárců, kteří poslali na konto sbírky 1 069 044 Kč!  Koncert sledovalo 279 tisíc dospělých diváků a  8 tisíc z řad dětí do 14 let.

Tříkrálová sbírka koncertem ale nekončí. Koledníky potkáte v ulicích až do 16. ledna 2022. Lidé mohou přispívat též do statických kasiček, které jsou umístěny po obchodech, kostelích, úřadech, firmách. Jejich přesné rozmístění je k nalezení na webových stránkách jednotlivých Charit. Darovat lze rovněž prostřednictvím platební brány, sbírkového účtu nebo dárcovské SMS. Aktuální situaci a novinky můžete sledovat na webu Tříkrálové sbírky, na Facebooku či Instagramu.

Všem, kteří takto podpořili úsilí našich koledníků, organizátorů a interpretů koncertu, ze srdce děkujeme.

Zdroj: TZ Charita ČR

Autor článku: Monika Klimentová