Fotogalerie: Mše svatá v rámci plenárního zasedání českých a moravských biskupů

V úterý 25. ledna 2022 začalo 130. plenární zasedání ČBK, v rámci kterého se večer v 18.00 hodin konala mše svatá. Přinášíme fotogalerii.
Publikováno: 26. 1. 2022 11:15

Mši svatou v rámci plenárního zasedání České biskupské konference v kostele Krista Spasitele v Praze - Barrandově koncelebrovali čeští a moravští biskupové, hlavním celebrantem byl litoměřický biskup Jan Baxant a kázání přednesl pomocný biskup olomoucký Josef Nuzík. Mnozí z biskupů byli v nedávno postaveném komunitním centru Krista Spasitele na Barrandově poprvé, proto je otec Josef Ptáček po mši komunitním centrem provedl, přičemž jim ukázal nejen společenské prostory, ale také zajímavé moderní technické zázemí objektu a zájemce zavedl i na věž.

Fotogalerie: Jakub Šerých, Člověk a Víra

Autor článku:
TS ČBK

Související články

Další aktuality

Evropské dotační možnosti pro poskytovatele sociálních služeb

I v novém programovém období EU pokračuje dotační podpora pro poskytovatele sociálních služeb, a to jak na investiční aktivity, tak na ty neinvestiční. Kromě sociálních služeb dle zákona č. 108/2006 Sb. je podpora směřována i do sociálního bydlení, sociálního podnikání a vzdělávání zaměstnanců.
07.12.2022

Kdo si odnese letos ceny SIGNÁLY AWARDS 2022 ?

06.12.2022

Pastýřský list arcibiskupa Jana Graubnera k 2. neděli adventní

Přinášíme vám druhý pastýřský list arcibiskupa Jana Graubnera, předsedy ČBK, o mši svaté.
04.12.2022

Biskup Martin: „Svěřuji Bohu velkou bolest pozůstalých z Bašky“

Vražda mladého muže v Bašce na Frýdeckomístecku zasáhla nejen farnost, ale celou diecézi. Biskup Martin David ujišťuje pozůstalé o svých modlitbách a blízkosti. Dnes ráno se zaměstnanci Biskupství ostravsko-opavského za zemřelého modlili na svém adventním duchovním setkání. Biskup Martin David vzpomněl, že mladého muže před nedávnem biřmoval.
02.12.2022

Pozvání k návštěvě INSPIRACE na vánočních trzích v Praze

Upřímně Vás zveme k návštěvě prodejního stánku školní chráněné dílny Inspirace při Dívčí katolické střední škole. Na horní části Václavského náměstí v rámci tradičních adventních trhů zde ve dnech 25. 11. - 22. 12. naleznete originální výrobky handicapovaných absolventek Dívčí školy, které po studiu v Dívčí škole, respektive její chráněné dílně, nalezly i zaměstnání…. Děkujeme!
01.12.2022