banner sekce
Sekce

Mládež

Zasedání Sekce pro mládež - Praha

Ve dnech 9. - 10. 2. 2022 se konalo další zasedání Sekce pro mládež a to tentokrát v Praze - nejprve v Dejvicích v sídle ČBK a poté v DCM Nazaret. Tématem zasedání bylo především chystané CSM 2022 v Hradci Králové. Na zasedání byli přítomni také vedoucí přípravných týmů, kteří prezentovali pokroky svých týmů v přípravách na setkání.
Publikováno: 13. 2. 2022 18:22

Setkání bylo provázáno společnou modlitbou a také slavením dvou mší, abychom program připravili co nejlépe a zároveň dali prostor i Bohu, aby mohl naše kroky a myšlenký pomáhat vést správným směrem. Snahou je, aby setkání bylo pro mladé co nejužitečnější a přivedlo je blíže k Bohu a k šíření dobra v rámci jejich každodenního života.

Důležitým tématem zasedání bylo také PR a propagace celého setkání. Hledaly se způsoby, jak efektivně oslovit mladé a nabídnout jim možnost zúčastnit se setkání.
Dále se prezentovaly dosavadní výsledky z jednání v Hradci Králové - s magistrátem, policí ČR, technickými službami, biskupstvím apod. Svou záštitu této akci udělilo také město a pan primátor, současně i biskupství a pan biskup v Hraci Králové.

Řešila se také ekonomika a finanční stránky celé akce. Je nunto vše zkoordinovat tak, aby se celá akce vešla do rozpočtu a nevznikaly nepředvídané výdaje.

Přípravy již běží opravdu na plné obrátky u všech přípravných týmů a proto budeme rádi, když se připojíte do přípravných týmů nebo se přihlásíte jako účastníci.

Více infromací zde:
https://celostatnisetkanimladeze.cz
Obracíme se na vás také s velkou prosbou a to s prosbou o osobní propagaci CSM 2022 mezi vaše kamarády, známé, společenství apod. Děkujeme.
Autor článku:
Sekce pro mládež

Další aktuality

Signály Awards 2022: Na sítích s Bohem

Podzim už klepe na dveře a přináší s sebou spoustu zajímavých akcí. Jednu z nich pořádá přímo web signály.cz - nedávno byly totiž spuštěny nominace do třetího ročníku ankety Signály Awards. Co to je a na co se letos můžeme těšit nám řekne moderátorka předchozích ročníků, Kateřina Sedláčková.
27.09.2022

Godzone tour 2022 startuje v Praze a v Ostravě už v říjnu!

Česká republika bude mít příležitost zažít evangelizační turné projektu Godzone letos o měsíc dřív, a to v Praze 24. října a v Ostravě 25. října. Celá tour následně pokračuje na Slovensku až do 29. října. Organizátoři této tour chtějí společně s vedoucími různých společenství sdělit Česku a Slovensku aktuální odkaz: Nevzdávej To!
27.09.2022

Ostatky bl. Carla Acutise - možnost zapůjčení

Na Celostátní setkání mládeže v Hradci Králové 2022 nám do České republiky byly zapůjčeny ostatky blahoslaveného Carla Acutise. Tyto ostatky je možno nyní zapůjčit k uctívání a modlitbě.
19.09.2022

Týden modliteb za mládež 2022

V týdnu od 13. do 20.11. 2022 bude probíhat Týden modliteb za mládež - TMM22. Smysl Týdne modliteb za mládež je spojit vzájemný čas, který máme a modlit se k Bohu. Za co? Především prosit Ducha Svatého o poznání, jakými cestami či způsoby svědčit o životě s Kristem a jak předávat víru dál.
15.09.2022

Přihlašování na SDM Lisabon 2022

Informace pro mládež k SDM Lisabon 2023
14.09.2022