banner sekce
Sekce

Mládež

Zasedání Sekce pro mládež - Hradec Králové

Dne 31. 3. 2022 se konalo další zasedání Sekce pro mládež a to v Hradci Králové. Tématem zasedání bylo připravované CSM 2022 v Hradci Králové. Na zasedání byli přítomni také vedoucí přípravných týmů, kteří prezentovali pokroky svých týmů v přípravách na setkání.
Publikováno: 4. 4. 2022 9:27

Poslední zasedání Sekce se neslo v duchu poznávání a prezentování míst, na kterých se bude odehrávat Celostátní setkání mládeže v letošním srpnu. Jednalo se především o určení přesného místa halvního pódia, domluvení se na zázemí stánků a barů, rozmístění zázemí pro přípravné týmy, zajištění technických požadavků pro pódium a zvuk, komunikace s TV NOE ohledně umístění přenosových vozů a dalších technických požadavků.
Dále jsme procházeli zázemí univerzity a gymnázia, kde budou mít zázemí přípravné týmy a kde se bude ohrávat program CSM 2022 - přednášky, workshopy a dílny.
Poté jsme navštívili místní kostely, ve kterých bude také část programu. Na závěr jsme prošli parky, ve kterých bude doprovodný program - koncerty.

Přípravy se tedy posunují a máme radost z toho, kolik lidí nám s přípravou ochotně pomáha a snaží se nám vyjít maximálně vstříc. Bohu díky za veškerou podporu města, biskupství a všech dobrovolníků. 

Chystání a práce běží na plné obrátky u všech přípravných týmů a proto budeme rádi, když se připojíte do přípravných týmů nebo se přihlásíte jako účastníci.

Více infromací zde:
https://celostatnisetkanimladeze.cz
Obracíme se na vás také s velkou prosbou a to s prosbou o osobní propagaci CSM 2022 mezi vaše kamarády, známé, společenství apod. Děkujeme.

Autor článku:
Sekce pro mládež

Další aktuality

Signály Awards 2022: Na sítích s Bohem

Podzim už klepe na dveře a přináší s sebou spoustu zajímavých akcí. Jednu z nich pořádá přímo web signály.cz - nedávno byly totiž spuštěny nominace do třetího ročníku ankety Signály Awards. Co to je a na co se letos můžeme těšit nám řekne moderátorka předchozích ročníků, Kateřina Sedláčková.
27.09.2022

Godzone tour 2022 startuje v Praze a v Ostravě už v říjnu!

Česká republika bude mít příležitost zažít evangelizační turné projektu Godzone letos o měsíc dřív, a to v Praze 24. října a v Ostravě 25. října. Celá tour následně pokračuje na Slovensku až do 29. října. Organizátoři této tour chtějí společně s vedoucími různých společenství sdělit Česku a Slovensku aktuální odkaz: Nevzdávej To!
27.09.2022

Ostatky bl. Carla Acutise - možnost zapůjčení

Na Celostátní setkání mládeže v Hradci Králové 2022 nám do České republiky byly zapůjčeny ostatky blahoslaveného Carla Acutise. Tyto ostatky je možno nyní zapůjčit k uctívání a modlitbě.
19.09.2022

Týden modliteb za mládež 2022

V týdnu od 13. do 20.11. 2022 bude probíhat Týden modliteb za mládež - TMM22. Smysl Týdne modliteb za mládež je spojit vzájemný čas, který máme a modlit se k Bohu. Za co? Především prosit Ducha Svatého o poznání, jakými cestami či způsoby svědčit o životě s Kristem a jak předávat víru dál.
15.09.2022

Přihlašování na SDM Lisabon 2022

Informace pro mládež k SDM Lisabon 2023
14.09.2022