Zasedání Sekce pro mládež - Hradec Králové

Datum publikace4. 4. 2022, 9.27

Dne 31. 3. 2022 se konalo další zasedání Sekce pro mládež a to v Hradci Králové.Tématem zasedání bylo připravované CSM 2022 v Hradci Králové. Na zasedání byli přítomni také vedoucí přípravných týmů, kteří prezentovali pokroky svých týmů v přípravách na setkání.

Poslední zasedání Sekce se neslo v duchu poznávání a prezentování míst, na kterých se bude odehrávat Celostátní setkání mládeže v letošním srpnu. Jednalo se především o určení přesného místa halvního pódia, domluvení se na zázemí stánků a barů, rozmístění zázemí pro přípravné týmy, zajištění technických požadavků pro pódium a zvuk, komunikace s TV NOE ohledně umístění přenosových vozů a dalších technických požadavků.
Dále jsme procházeli zázemí univerzity a gymnázia, kde budou mít zázemí přípravné týmy a kde se bude ohrávat program CSM 2022 - přednášky, workshopy a dílny.
Poté jsme navštívili místní kostely, ve kterých bude také část programu. Na závěr jsme prošli parky, ve kterých bude doprovodný program - koncerty.

Přípravy se tedy posunují a máme radost z toho, kolik lidí nám s přípravou ochotně pomáha a snaží se nám vyjít maximálně vstříc. Bohu díky za veškerou podporu města, biskupství a všech dobrovolníků.

Chystání a práce běží na plné obrátky u všech přípravných týmů a proto budeme rádi, když se připojíte do přípravných týmů nebo se přihlásíte jako účastníci.

Více infromací zde:
Obracíme se na vás také s velkou prosbou a to s prosbou o osobní propagaci CSM 2022 mezi vaše kamarády, známé, společenství apod. Děkujeme.

Autor článku: Sekce pro mládež