Výběrové řízení na místo ředitele/ky školské právnické osoby Církevní gymnázium Kutná Hora

Datum publikace13. 4. 2022, 7.15

Biskupství královéhradecké jako zřizovatel vyhlašuje VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na místo ŘEDITELE ŠKOLSKÉ PRÁVNICKÉ OSOBY CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM V KUTNÉ HOŘE se sídlem Jiřího z Poděbrad 288, 284 01 Kutná Hora s nástupem od 1. 9. 2022.

Požadavky:

·         vzdělání a pedagogická praxe podle zák. č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů

·         znalost problematiky řízení školství a školských předpisů

·         dobré komunikační a organizační schopnosti

·         aktivní znalost prostředí katolické církve

·         praxe v řízení kolektivu

·         znalost AJ nebo jiného světového jazyka výhodou

K přihlášce přiložte:

·         ověřené kopie dokladů o dosaženém vzdělání

·         podrobný životopis s přehledem dosavadní praxe

·         výpis z evidence rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců)

·         lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti k výkonu dané funkce (ne starší 2 měsíců)

·         návrh koncepce dalšího rozvoje školy (1 – 2 strany A4)

Přihlášky zasílejte v obálce označené KONKURZ do 16. května 2022 na adresu:

Mgr. Stanislava Kučerová, Biskupství královéhradecké, Velké nám. 35, 500 01 Hradec Králové

Biskupství královéhradecké si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, pokud uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Uchazeči, kteří vyhoví požadavkům, budou pozváni na osobní pohovor, který se uskuteční nejpozději do 25. 5. 2022.

Předpokládané vyhlášení výsledků proběhne 30. 5. 2022.

Autor článku: Mgr. Marta Vacušková