Lupa
Obsah
Portál
Reklama

Fotogalerie: České a moravské diecéze na německém Katholikentagu

Datum publikace27. 5. 2022, 7.30
TiskTisk

V německém Stuttgartu se od 25.-29. května konají Katolické dny (tzv. Katholikentag), které jsou tradičním setkáním věřících z celé země. Účastní se jich i návštěvníci ze zahraničí, včetně zástupců z České republiky. Do programu se zapojily i české a moravské diecéze, které na Katolických dnech prezentují nejen církevní památky v naší republice. Mottem letošních 102. Katolických dnů je „Sdílej život“.

Foto: Tým zástupců z českých a moravských diecézí a ČBK.

Na Katolické dny do Stuttgartu zavítal dnes i generální sekretář ČBK P. Stanislav Přibyl, který přijel podpořit zástupce z České republiky, kteří na Katholikentagu reprezentují české a moravské diecéze. Hovořil mimo jiné i s apoštolským nunciem v Německu arcibiskupem Nikolou Eterovićem.

Fotogalerie: Michaela Benýšková, Jiri Uher

Autor článku: Monika Klimentová
Ochrana vašeho soukromí je naší prioritou

Abyste mohli co nejlépe využívat služby portálu Církev.cz, včetně nakupování, používáme my a někteří naši partneři tzv. cookies (malé soubory uložené ve vašem webovém prohlížeči). Díky nim si například pamatujeme, zdali jste přihlášeni, vámi provedená a preferovaná nastavení, co máte v košíku, jak máte seřazené a vyfiltrované produkty apod.

Díky nim vám také nenabízíme nevhodnou reklamu a pomáhají nám v analýzách sloužících k dalšímu rozvoji portálu.

Potřebujeme však váš souhlas s jejich zpracováváním. Děkujeme, že nám ho dáte, a ujišťujeme vás, že se k vašim datům chováme maximálně zodpovědně v souladu s platnou legislativou