Lupa
Obsah
Portál
Reklama

Fotogalerie: Noc kostelů 2022

Datum publikace14. 6. 2022, 10.15
TiskTisk

O víkendu proběhl již 14. ročník celorepublikové akce Noc kostelů. V letošním ročníku se přihlásilo 1729 kostelů a modliteben. Pro účastníky bylo připraveno celkem 7614 programů. Přinášíme fotogalerii napříč Českou republikou od fotografů z Člověk a víra.

Foto: Bohuslav Kysilka, Člověk a víra

Organizátoři připravili pro účastníky po celé České republice pestrý program. Návštěvníci kostelů a modliteben se mohli zaposlouchat do tónů varhan či jiných hudebních nástrojů, vyslechnout si přednášku, vystoupat na věž kostela nebo se ztištit. Na několika místech byl připraven také program pro děti. Díky široké nabídce si mohl každý vybrat podle svých zájmů.

Autor článku: TS ČBK
Ochrana vašeho soukromí je naší prioritou

Abyste mohli co nejlépe využívat služby portálu Církev.cz, včetně nakupování, používáme my a někteří naši partneři tzv. cookies (malé soubory uložené ve vašem webovém prohlížeči). Díky nim si například pamatujeme, zdali jste přihlášeni, vámi provedená a preferovaná nastavení, co máte v košíku, jak máte seřazené a vyfiltrované produkty apod.

Díky nim vám také nenabízíme nevhodnou reklamu a pomáhají nám v analýzách sloužících k dalšímu rozvoji portálu.

Potřebujeme však váš souhlas s jejich zpracováváním. Děkujeme, že nám ho dáte, a ujišťujeme vás, že se k vašim datům chováme maximálně zodpovědně v souladu s platnou legislativou