Merch pro CSM 2022 na e-shopu!

Datum publikace16. 6. 2022, 10.50

Máme pro vás exkluzivní novinku, která tu ještě nikdy dříve nebyla! Nyní je možné merch k Celostátnímu setkání mládeže 2022 v Hradci Králové zakoupit i na našem e-shopu.

Exkluzivně! Merch CSM pro pořádný chábry. Limitka, co ti nesmí chybět v šatníku.

Koupí merche podpoříš setkání a doplníš svůj šatník o výborný ohoz! I Bible ti praví, že šat je znakem lepšího společenského postavení, tak ne že nad tím budeš moc přemýšlet!

Odkaz na e-shop:

Na e-shopu naleznete řadu textilního merche s tématikou setkání. Kromě různých triček, mikin, baťůžků, kšiltovek apod. jsme připravily také netextilní merch a to například lahve na vodu, brýle nebo žetonky do nákupních vozíků.

Doufáme, že se vám výběr líbí a každý si najde to své. Neváhejte nabídku ukázat všem doma a ve svém okolí, aby CSM žila celá církev a společnost:)

Autor článku: Sekce pro mládež