banner sekce
Sekce

Mládež

Listopadové číslo časopisu IN! - dívčí svět

Vychází nově číslo časopisu IN! dívčí svět a my vám nabízíme průřez toho, co v něm tento měsíc najdete.
Publikováno: 31. 10. 2022 16:02

Rozhovor

Vy, kteří jste se zúčastnili CSM v Hradci Králové nebo sledovali program přes televizní obrazovky, budete tušit, kdo je Kateřina Racková. Bylo to jedno z nejsilnějších svědectví během setkání mládeže. My vám nabízíme rozhovor, který doplní Katčino svědectví, ale také povzbudí všechny, kdo to s vírou a Bohem myslí vážně.

Památka zesnulých

Památka zesnulých se našim čtenářům může zdát jako smutný den, který nám připomíná to, co už není. My jsme se na něj zkusili podívat z trošku jiného úhlu. Tento den nám totiž může nabídnout mnohem víc, než jen návštěvu hřbitova.

Téma IN!

Co musím dělat, abych byla oblíbená? Tlak na to být dokonalá a populární je velký. Mnozí mladí a někdy i dospělí, to prostě nedávají. Požadavky na pěkné, stylové, nové a trendy oblečení, mít pěknou tvář, upravené vlasy, mít spoustu přátel a skvělé příspěvky na sociálních sítích. Samozřejmě mít kluka a vůbec skvělý a perfektní život. Žít takový život zní moc hezky, ale odškrtnout si každou položku ze seznamu už je mnohem těžší. Naštěstí jsou i jiné cesty, jak na to, aby si nás lidé kolem oblíbili.

Zábava

Do dívčího časopisu neodmyslitelně patří testy, trapásky, vtipy a soutěže. I tentokrát tomu nebude jinak. Navíc máme pro všechny skvělou velkou soutěž, kde si čtenářky mohou zasoutěžit o knihy, batoh i kosmetiku. Výhru pak mohou darovat třeba pod stromeček. :-)

Povzbuzení ve víře

Máme tu ještě jedno ohlédnutí za setkáním mládeže a to v podobě promluvy otce Josefa Prokeše. Je důležité svou víru žít opravdově a pak dávat svými postoji svému okolí signál, co je pro nás důležité. Někdy je ale nutné si uvědomit, čemu věříme a jaký je náš Bůh. To je téma, o kterém P. Prokeš mluví.

Adventní výzva

Ano je to tak. Na konci listopadu už nás čeká rozloučení s liturgickým rokem. V některých diecézích bude setkání s otci biskupy a také začne Advent. Výzvy vám mohou pomoci k jeho lepšímu a opravdovějšímu prožívání.

Barevný podzim a požehnaný dušičkový čas přeje

Redakce IN! dívčí svět

Autor článku:
Sekce pro mládež