Vyhlášení výběrového řízení na funkci ředitele/ky Střední zdravotnické školy Evangelické akademie, Šimáčkova 1, 628 00 Brno – Líšeň

Datum publikace1. 12. 2022, 9.15

Synodní rada Českobratrské církve evangelické vyhlašuje výběrové řízení na funkci ředitele/ky škol Evangelické akademie v Brně. Přihlášky k výběrovému řízení obsahující profesní životopis, motivační dopis a výpis z Rejstříku trestů zájemci doručí nejpozději do: 30. ledna 2023. Předpokládaný nástup do funkce je 1. srpna 2023.

Zřizovatel očekává, že vybraný uchazeč bude splňovat tyto:

Kvalifikační předpoklady a požadavky:

•             ukončené vysokoškolské vzdělání,

•             minimálně 5 let pedagogického působení na SOŠ nebo v akademickém prostředí

nebo min 5 let v manažerské roli neziskové organizace se sociálním zaměřením

•             aktivní znalost alespoň 1 světového jazyka a platné školské legislativy,

•             trestní bezúhonnost.

•             znalost prostředí ČCE je výhodou.

Přihlášky k výběrovému řízení obsahující profesní životopis, motivační dopis a výpis z Rejstříku trestů zájemci doručí na adresu:

Ústřední církevní kancelář ČCE

k rukám Mgr. H. Wernischové (ÚEA)

Jungmannova 9

nejpozději do:  30. ledna 2023

Předpokládaný nástup do funkce je:  1. srpna 2023.

Autor článku: Mgr. Marta Vacušková