Komunikace na sociálních sítích I., lektor Jen Zápotocký

Datum publikace21. 11. 2022, 9.00

Jak vytvořit kvalitní a efektivní příspěvek na Facebook, Instagram nebo Twitter? Jak a kdy ho publikovat a jak ho dostat k co nejvíce uživatelům? Jednodenní školení je zaměřeno na praktické využití sociálních sítí v marketingu neziskových organizací. Je určeno pro středně pokročilé uživatele sociálních sítí, kteří se chtějí naučit a procvičit si, jak efektivně oslovit lidi, jak plánovat kampaně a jak promovat své aktivity a projekty na sociálních sítích.

FOTO: PIXABAY

Pro koho je kurz určen?

• Pro středně-mírně pokročilé uživatele
  • Pro zaměstnance biskupství, Charit a dalších církevních institucí; kněze, jáhny, bohoslovce, řeholníky a řeholnice a další lidi ve službách katolické církve

KDY? úterý 10.ledna 2023

KDE? v Praze na ČBK, Thákurova 3, 2. patro

• Příhláška ZDE.
  • V případě dotazů pište na vzdelavani@cirkev.cz.
  • Účastnický poplatek je 600,- Kč, podklady k platbě najdete v přihlášce.
  • S sebou si přineste vlastní notebook a chytrý telefon, abyste si mohli vše vyzkoušet.

Co se na kurzu dozvíte?

• Jaká jsou specifika jednotlivých sociálních sítí
  • Základní pravidla komunikace na sociálních sítích - na co je hashtag a kdo je to influencer
  • Jak vybrat tu správnou síť pro vaši cílovou skupinu
  • Jak vytvářet kvalitní obsah a budovat komunitu
  • Tipy na praktické aplikace a on-line grafické editory
  • Jak pracovat s publikačním plánem
  • Jak na reklamy na Facebooku
  • Jak zvládnout krizovou komunikaci

Jen Zápotocký se věnuje content marketingu, analýze kampaní na sociálních sítích, zákaznické péči na sítích a také vede školení v oblasti sociálních médií již přes 10 let. Je spoluzakladatelem agentury Scale, mezi jejíž klienty patří například Colours of Ostrava, Signal festival, Česká filharmonie, Národní divadlo nebo Plzeňský kraj. Ve Scale mají rádi dobrý obsah, který nejen pěkně vypadá, ale taky funguje. A docela se jim to daří. Nejen podle čísel, ale i podle řady marketingových ocenění, která za kampaně na sítích získali.

Proběhlé kurzy s lektorem Jenem Zápotockým:

• 10.1.2023
  • 20.10. 2022, 9:30 - 16:30, Praha
  • 3. 5. 2022, 9.00 - 13.00, Hradec Králové
  • 18. 11. 2021, 9:30 - 16:00, Praha

Proběhlé kurzy s lektorkou Janou Kobesovou:

• 3. 11. 2020, online
  • 21. 10. 2020, Praha ČBK
  • 29. 11. 2017, 10.00-16.00, Praha - pokročilí
  • 28. 11. 2017, 10.00-16.00, Praha - začátečníci
  • 29. 3. 2017, 9:30-15:30, Praha

Pokud máte jakékoliv dotazy k obsahu, obraťte se na pulkrabkova@cirkev.cz.

Autor článku: PhDr. Kateřina Pulkrábková