Lupa
Obsah
Portál
Reklama

Digitální verze časopisu Rodinný život nově na e-shopu Cirkev.cz

Autor: Martin Steiner Zdroj:Karmelitánské nakladatelstvíKarmelitánské nakladatelství
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí
Datum publikace11. 9. 2023, 9.00
TiskTisk

E-shop Cirkev.cz rozšířil svou nabídku digitálního předplatného periodického tisku o moderní časopis Rodinný život o rodině a duchovním životě na křesťanských základech. Nově si můžete koupit roční předplatné časopisu za zvýhodněnou cenu, nebo samostatně jeho jednotlivá vydání.

image:Image 41/source/orig/40296_rodinny-zivot-logo.png

Časopis je k dispozici ve formátu interaktivního PDF. Předplatitelé jsou vždy automaticky e-mailem upozorněni na dostupnost nového vydání ke stažení a na blížící se konec předplatného. Registrovaní uživatelé portálu Cirkev.cz pak mají pod svou registrací odkudkoli k dispozici archiv zaplacených vydání.

Roční předplatné (4 vydání) digitální verze čtvrtletníku Rodinný život stojí 160 Kč a jednotlivá vydání si můžete koupit za 59 Kč. Oproti ročnímu předplatnému tištěné verze ušetříte 140 Kč (47 %).

V aktuálním vydání Rodinného života číslo 3/2023 se můžete zamyslet mimo jiné nad klasickým nedělním dilematem – (ne)chce se mi do kostela…? Dále přináší rozhovory se zajímavými osobnostmi – s ředitelem TV NOE P. Leošem Ryškou, poslankyní Pavlou Golasowskou a Jitkou Laštůvkovou ze Střediska pro rodiny a krizovou pomoc Charity Olomouc, Eva Labusová radí, jak můžeme dětem pomoci zorientovat se v problematice víry. V tomto vydání najdete i vtipné fejetony, povídky k letnímu počtení a chutné recepty do vaší rodinné kuchařky (nejen) z klášterní kuchyně, tradiční rubriky Na hlubinu (P. Roman Vlk a jeho YouTube kanál Vlčí doupě), Babiččina teologie (desatero), Praktik (mobilní aplikace Duolingo), Báječné ženy (s šéfredaktorkou časopisu IN! Marií Stejskalovou), Chlapi sobě, Poradna (jak přežít svého „puberťáka) a Svědectví (o životní síle a odvaze čelit životním zkouškám).

Časopis Rodinný život se již 30 let orientuje na rodinu a rodinný život ve všech jeho pestrých podobách a projevech, radostech nebo starostech všedních i svátečních dnů. Zaměřuje se na problematiku výchovy dětí, vztahy mezi manžely, na duchovní život rodiny, život v neúplné rodině, seniorský věk apod. Časopis přináší informace o různých akcích a prorodinných aktivitách. Je určený každému, kdo v rodině žije nebo se zabývá problematikou rodinného života.


Focusy

Média

Mohlo by vás zajímat

image:Image Je to náš příběh
Je to náš příběh Pavel Hošek
Cena: 224 Kč
image:Image Blázinec je před branou
Blázinec je před branou Max Kašparů, Jan Paulas
Cena: 314 Kč
image:Image Odpor a odevzdání
Odpor a odevzdání Dietrich Bonhoeffer
Cena: 448 Kč
image:Image Stará Boleslav
Stará Boleslav Petr Kukal
Cena: 269 Kč

Související články

Ochrana vašeho soukromí je naší prioritou

Abyste mohli co nejlépe využívat služby portálu Církev.cz, včetně nakupování, používáme my a někteří naši partneři tzv. cookies (malé soubory uložené ve vašem webovém prohlížeči). Díky nim si například pamatujeme, zdali jste přihlášeni, vámi provedená a preferovaná nastavení, co máte v košíku, jak máte seřazené a vyfiltrované produkty apod.

Díky nim vám také nenabízíme nevhodnou reklamu a pomáhají nám v analýzách sloužících k dalšímu rozvoji portálu.

Potřebujeme však váš souhlas s jejich zpracováváním. Děkujeme, že nám ho dáte, a ujišťujeme vás, že se k vašim datům chováme maximálně zodpovědně v souladu s platnou legislativou