Mši svatou na poděkování za 30 let táborového střediska Archa v Rajnochovicíh, které pořádá celoročně desítky aktivit pro děti a mládež, celebroval 20. června emeritní arcibiskup Jan Graubner. Během dne se také konala eucharistická adorace, bylo požehnáno tábořiště a byl představen projekt nové táborové kaple.