Italskému vdovci, jehož manželka tragicky zemřela, kondoloval telefonicky papež

Autor: Eva Svobodová Zdroj:cirkev.czcirkev.cz
Rubrika: Hlavní zprávy,Vatikán a zahraničí
Datum publikace27. 12. 2022, 11.04

Papež František na Hod Boží vánoční zatelefonoval Giacomu Cofanovi, kterému 22. prosince zemřela manželka po porodu dvojčat. Kněz, který rodinu doprovázel, napsal po smrti 41leté Viviany Delego papeži dopis, v němž ho o celé události informoval a požádal ho, aby se za rodinu modlil.

image:Image 22/source/orig/21323_papezfrantisek.jpg
Foto: Wikimedia Commons

Právě tento kněz také následně na sociálních sítích zveřejnil, že se papež František s mladým vdovcem telefonicky spojil. Měl mu sdělit slova útěchy a naděje, uvedl duchovní. Kromě dvojčat, která jsou stále v nemocnici v Brindisi, protože se narodila příliš brzy, zůstala Giacomu Cofanovi ještě šestiletá dcera.

Zdroj: Kathpress, https://news.italy24.press/

Papež František

image:Image Kdo věří, není nikdy sám
Kdo věří, není nikdy sám Saverio Gaeta, Georg Gänswein
image:Image 365 dní s Benediktem XVI.
365 dní s Benediktem XVI. Joseph Ratzinger, Benedikt XVI.
image:Image Dar radosti a naděje
Dar radosti a naděje papež František
image:Image Všichni jsme misionáři
Všichni jsme misionáři papež František, Giovanni Valente