Jak křesťansky zpracovat rozvod

Zdroj:Arcibiskupství pražskéArcibiskupství pražské
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí,Pražská arcidiecéze
Datum publikace9. 2. 2022, 10.19

Centrum pro rodinu zve na setkání pro rozvedené s tématem Jak křesťansky zpracovat rozvod v sobotu 26. března. Kudy a jak v životě i v církvi po rozvodu, i když je to třeba už řada let, nastíní Mons. Aleš Opatrný. Hosty budou ICLic. Mgr. Ondřej Pávek a PhDr. Anna Stodolová a bude příležitost k individuálním rozhovorům.

image:Image 8/source/orig/7951_4326_0_boy-g0b6fbd47f-1920.png

KDY: sobota 26. března 2022 od 9.00 do 12.00

• KDE: Sv. Vojtěch, Kolejní 4, Praha 6 – Dejvice
  • Mons. Aleš Opatrný, ICLic. Mgr. Ondřej Pávek a PhDr. Anna Stodolová

Přednáška, diskuze a příležitost k individuálním rozhovorům s knězem, církevním právníkem a psychologem.

Prosíme, přihlašujte se přes elektronický formulář. Setkání se uskuteční v souladu s aktuálními protiepidemickými opatřeními.

Plakátek ke stažení ZDE.

Život z víry Rok rodiny

image:Image Sedm podob lásky
Sedm podob lásky Gary Chapman