Jeden dárek navíc pro děti v Malawi

Zdroj:Biskupství královéhradeckéBiskupství královéhradecké
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí,Královéhradecká diecéze
Datum publikace19. 12. 2023, 9.35

Vzpomeňme také o letošních Vánocích na ty, kteří to nejvíce potřebují, a připravme pro ně jeden dárek navíc.

image:Image 48/source/orig/47447_30728_0_image.jpg

Královéhradecká diecéze tentokrát podpoří 412 školáků z malawské arcidiecéze Blantyre. V roce 1998 byla v katolické farnosti Neno s vysokou negramotností otevřena škola. Dnes do ní dochází 412 žáků, pro které jsou k dispozici pouze čtyři třídy. Výuka musí probíhat i venku, což není možné během vydatných dešťů. Vaše dary přispějí na rozšíření školy o další dvě třídy a na jejich vybavení. To pomůže nejen zlepšit podmínky samotným dětem, ale ze stávající budovy to navíc udělá plnohodnotnou školu, v níž bude možné skládat státní zkoušky.

Pokud chcete přispět na výstavbu, doporučený dar činí 890 Kč, na vybavení tříd školními lavicemi je to 450 Kč, přispět však můžete libovolnou částkou.

Své vánoční dárky, prosím, pošlete na účet číslo 72 540 444/2700, VS 240 nejpozději do 31. 12. 2023.

Na Vaši žádost Vám královéhradecká diecéze vystaví potvrzení o přijatém daru.
Za jakoukoliv pomoc ze srdce děkujeme!

Charita

image:Image Lékařská péče o duši