Lupa
Obsah Obsah
Portál

Jeden dárek navíc pro děti v Malawi

Zdroj:Biskupství královéhradeckéBiskupství královéhradecké
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí,Královéhradecká diecéze
Datum publikace19. 12. 2023, 9.35
TiskTisk

Vzpomeňme také o letošních Vánocích na ty, kteří to nejvíce potřebují, a připravme pro ně jeden dárek navíc.

image:Image 48/source/orig/47447_30728_0_image.jpg

Královéhradecká diecéze tentokrát podpoří 412 školáků z malawské arcidiecéze Blantyre. V roce 1998 byla v katolické farnosti Neno s vysokou negramotností otevřena škola. Dnes do ní dochází 412 žáků, pro které jsou k dispozici pouze čtyři třídy. Výuka musí probíhat i venku, což není možné během vydatných dešťů. Vaše dary přispějí na rozšíření školy o další dvě třídy a na jejich vybavení. To pomůže nejen zlepšit podmínky samotným dětem, ale ze stávající budovy to navíc udělá plnohodnotnou školu, v níž bude možné skládat státní zkoušky.

Pokud chcete přispět na výstavbu, doporučený dar činí 890 Kč, na vybavení tříd školními lavicemi je to 450 Kč, přispět však můžete libovolnou částkou.

Své vánoční dárky, prosím, pošlete na účet číslo 72 540 444/2700, VS 240 nejpozději do 31. 12. 2023.

Na Vaši žádost Vám královéhradecká diecéze vystaví potvrzení o přijatém daru.
Za jakoukoliv pomoc ze srdce děkujeme!
 


Focusy

Charita

Mohlo by vás zajímat

image:Image Klášter cisterciáků v Oseku
Klášter cisterciáků v Oseku Jan Royt
Cena: 378 Kč
image:Image Laudate Deum
Laudate Deum papež František
Cena: 89 Kč
image:Image Rozpravy o víně
Rozpravy o víně Zdenek Červenka
Cena: 215 Kč
image:Image Hebrejština nejen pro samouky
Hebrejština nejen pro samouky Lucie Šmejkalová
Cena: 718 Kč

Související články

Ochrana vašeho soukromí je naší prioritou

Abyste mohli co nejlépe využívat služby portálu Církev.cz, včetně nakupování, používáme my a někteří naši partneři tzv. cookies (malé soubory uložené ve vašem webovém prohlížeči). Díky nim si například pamatujeme, zdali jste přihlášeni, vámi provedená a preferovaná nastavení, co máte v košíku, jak máte seřazené a vyfiltrované produkty apod.

Díky nim vám také nenabízíme nevhodnou reklamu a pomáhají nám v analýzách sloužících k dalšímu rozvoji portálu.

Potřebujeme však váš souhlas s jejich zpracováváním. Děkujeme, že nám ho dáte, a ujišťujeme vás, že se k vašim datům chováme maximálně zodpovědně v souladu s platnou legislativou