Letní kurz přípravy na život v manželství

Zdroj:Arcibiskupství pražskéArcibiskupství pražské
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí,Pražská arcidiecéze
Datum publikace3. 4. 2024, 9.18

Letní kurz přípravy na život v manželství proběhne distanční formou od 11. června. Na závěrečný večer, který se uskuteční 30. července, zveme přihlášené páry do sálu Pastoračního střediska.

image:Image 55/source/orig/54086_35558_0_r.jpg

Protože během prázdnin není možné zajistit prezenční formu kurzu, pro velký počet zájemců a díky dobrým zkušenostem s distanční formou kurzu, nabízíme sedm témat pro individuální práci v páru a závěrečné společné setkáni pro všechny. Ke každému večeru snoubenci dostávají odkaz na nahrávku přednášky a manuál pro společnou práci v páru a vzájemné sdílení. Jako zpětnou vazbu posílají jeden označený „úkol“, teprve pak mohou dostat další téma. Na zpracování každého tématu mají k dispozici týden.

Podzimní kurz Společné přípravy na život v manželství proběhne opět prezenční formou v termínu 8. 10.–26. 11. 2024.

Jedná se pouze o doplněk přípravy oddávajícím knězem. Všechny náležitosti svatby je potřeba domlouvat s ním v dostatečném předstihu. Pokud se nacházíte v situaci, že nemůžete absolvovat prezenční kurz, můžete nás kontaktovat na e-mailové adrese Centra pro rodinu.

Přihlaste se pomocí elektronického formuláře ZDE

Život z víry

image:Image Příprava na manželství